PSV Eindhoven - Sparta Praha 1:0 (0:0)
20:56
Zápas skončil. PSV slaví výhru 1:0. Zaslouženou.
91. minuta
Sparta prohrává. Lazovič centroval, Engelaar prodloužil a Řepka si dal vlastní gól. 1:0.
88. minuta
Pieters po kolmici vpadl do vápna a posléze i na trávník, píšťalka rozhodčího však zůstala němá.
86. minuta
Z dálky napřáhl Afellay, ale Blažek v pohodě kryl.
83. minuta
Útoky PSV přibývají, ale většinou jsou ale vedeny vzduchem, kde vládnou hráči Sparty.
81. minuta
Na hřišti planou emoce po několika ostrých zákrocích hráčů Sparty. Hušek vyfasoval žlutou kartu.
80. minuta
Po průniku Kucky bude Sparta zahrávat další zajímavý přímák.
79. minuta
Domácí trochu přidali na tempu, ale kromě dvou rohů se k ničemu většímu nedostali.
76. minuta
Slušná šance Sparty. Wilfried po přímáku pálil hlavou jen těsně nad.
73. minuta
Wilfried obdržel žlutou kartu za zdržování hry.
70. minuta
Zajímavá možnost po PSV, poté co Kadlec "ubalil" facku Dzsudzsákovi. Sparta ale centr odvrátila.
66. minuta
Ani teď Dzsudzsák neprocpal míč na volné spoluhráče. Do zápasu zřejmě naskočí i mladičký Kadlec.
63. minuta
Dzsudzsák pálil z přímáku, Wilfried se uhnul a Blažek měl co dělat, aby zachránil.
61. minuta
Útoky PSV jsou hrubě nepřesné, když se jim náhodou něco povede narazí na připraveného Řepku.
57. minuta
Hušek pálil po přiťuknutí Žofčáka mezi diváky.
49. minuta
V náznaku příležitost si Wilfried zpracoval rukou, což rozhodčímu neuniklo.
48. minuta
Kucka teď zbytečně přišel o míč kouske od vlastního vápna. Lazovič natáhl ke střele, ale mezi tři tyče se netrefil.