31. července 2012 21:06 Lidovky.cz > Sport > Olympiáda

Výsledky z 4. hracího dne olympiády

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Stanislav Ježek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Stanislav Ježek | foto: Reuters
Výsledky z 4. hracího dne olympijských her v Londýně 2012.

Badminton

Muži:
Skupina O: Hidajat (Indon.) - Abian (Šp.) 2:0 (20, 11).
Konečné pořadí: 1. Hidajat 2 zápasy/2 vítězství (sety 4:0), 2. Abian 2/1 (2:3), 3. Koukal 2/0 (1:4).

Ženy:
Skupina N: Schenková (Něm.) - Grigová (Ukr.) 2:0 (12, 14).
Konečné pořadí: 1. Schenková 2/2 (4:0), 2. Gavnholtová 2/1 (2:3), 3. Grigová 2/0 (1:4).

Basketbal - muži

Skupina A:
Litva - Nigérie 72:53 (34:27),

Tabulka:
1. Litva 2 1 1 151:155 3
2. Nigérie 2 1 1 113:128 3
3. USA 1 1 0 98:71 2
4. Argentina 1 1 0 102:79 2
5. Tunisko 1 0 1 56:60 1
6. Francie 1 0 1 71:98 1

Skupina B:
Rusko - Čína 73:54 (40:25), Španělsko - Austrálie 82:70 (37:32), Velká Británie - Brazílie 62:67 (27:27).

Tabulka:
1. Rusko 2 2 0 168:129 4
2. Španělsko 2 2 0 179:151 4
3. Brazílie 2 2 0 142:133 4
4. Austrálie 2 0 2 141:157 2
5. Velká Británie 2 0 2 137:162 2
6. Čína 2 0 2 135:170 2

Fotbal - ženy

Skupina F:
Japonsko - JAR 0:0
Kanada - Švédsko 2:2
(1:2) Branky: 43. a 84. Tancrediová - 14. Hammarströmová, 16. Jakobssonová.

Konečná tabulka:
1. Švédsko 3 1 2 0 6:3 5
2. Japonsko 3 1 2 0 2:1 5
3. Kanada 3 1 1 1 6:4 4
4. JAR 3 0 1 2 1:7 1

Skupina G:
USA - KLDR 1:0 (1:0) Branka: 25. Wambachová.
Francie - Kolumbie 1:0 (1:0) Branka: 5. Thomisová.

Konečná tabulka:
1. USA 3 3 0 0 8:2 9
2. Francie 3 2 0 1 8:4 6
3. KLDR 3 1 0 2 2:6 3
4. Kolumbie 3 0 0 3 0:6 0

Házená - muži

Skupina A:
Island - Tunisko 32:22 (19:8),
Švédsko - Velká Británie 41:19 (24:10),

Tabulka:
1. Švédsko 2 2 0 0 69:40 4
2. Island 2 2 0 0 63:47 4
3. Francie 1 1 0 0 44:15 2
4. Argentina 1 0 0 1 25:31 0
5. Tunisko 2 0 0 2 43:60 0
6. Velká Británie 2 0 0 2 34:85 0

Skupina B:
Maďarsko - Korea 22:19 (7:9),
Chorvatsko - Srbsko 31:23 (13:9),  

Tabulka:
1. Chorvatsko 2 2 0 0 62:44 4
2. Španělsko 1 1 0 0 26:21 2
3. Dánsko 1 1 0 0 27:25 2
4. Maďarsko 2 1 0 1 47:46 2
5. Srbsko 2 0 0 2 44:57 0
6. Korea 2 0 0 2 40:53 0

Jachting

Muži:
RS:X (po 2 z 10 rozjížděk): 1. Van Rijsselberge (Niz.) 2, 2. Miarczynski (Pol.) 4, 3. Wilhelm (Něm.) 6, ...29. Lavický (ČR) 59.
Finn (po 6 z 10 rozjížděk): 1. Högh-Christensen (Dán.) 7, 2. Ainslie (Brit.) 17, 3. Lobert (Fr.) 23, ...19. Maier (ČR) 86.  Laser (po 4 z 10 rozjížděk): 1. Slingsby (Austr.) 11, 2. Kontides (Kypr) 15, 3. Myrgren (Švéd.) 25, ...31. Teplý (ČR) 121.

Ženy:
Laser Radial (po 4 z 10 rozjížděk): 1. Murphyová (Ir.) 4, 2. Van Ackerová (Belg.) 16, 3. Bouwmeesterová (Niz.) 18, ...8. Fenclová (ČR) 40.

Jezdectví

Všestrannost:
Jednotlivci: 1. Jung (Něm./kůň Sam) 40,60, 2. Algotssonová-Ostholtová (Švéd./Wega) 43,30, 3. Auffarthová (Něm./Opgun Louvo) 44,80, 4. Nicholson (N. Zél./Nereo) 49,00, 5. Kingová (Brit./Imperial Cavalier) 50,10, 6. Cooková (Brit./Miners Frolic) 51,00, 7. Clarková (Ir./Master Crusoue) 52,50, 8. Phillipsová (Brit./High Kingdom) 53,10.

Družstva: 1. Německo (Jung/kůň Sam, Klimkeová/Abraxxas, Auffarthová/Opgun Louvo, Schrade/Sprockhövel, Thomsen/Barny) 133,70, 2. Velká Británie 138,20, 3. Nový Zéland 144,40, 4. Švédsko 148,40, 5. Irsko 184,80, 6. Austrálie 186,40, 7. USA 208,60, 8. Francie 230,60.

Judo

Muži:
Do 81 kg: 1. Kim Če-pom (Korea), 2. Bischof (Něm.), 3. Nifontov (Rus.) a Valois-Fortier (Kan.), 5. Nakai (Jap.) a Stevens (USA), 7. Guilheiro (Braz.) a Lucenti (Arg.), ...Musil (ČR) bez umístění.

Ženy:
Do 63 kg: 1. Žolnirová (Slovin.), 2. Sü Li-li (Čína), 3. Uenová (Jap.) a Emaneová (Fr.), 5. Tsedevsurenová (Mong.) a Jong Ta-un (Korea), 7. Schlesingerová (Izr.) a Willeboordseová (Niz.).

Plážový volejbal

Muži:
Skupina B: Beneš, Kubala (14-ČR) - Asahi, Širatori (23-Jap.) 2:1 (-17, 12, 7).

Tabulka:
1. Beneš, Kubala 2 1 1 2:3 92:86 3
2. Rogers, Dalhausser 1 1 0 2:0 42:31 2
3. Herrera, Gavira 1 1 0 2:0 46:39 2
4. Asahi, Širatori 2 0 2 1:4 71:95 2

Pozemní hokej - ženy

Skupina A:

Nizozemsko - Japonsko 3:2 (2:0),
Belgie - Čína 0:0,
Velká Británie - Korea 5:3 (2:1).

Tabulka:
1. Velká Británie 2 2 0 0 9:3 6
2. Nizozemsko 2 2 0 0 6:2 6
3. Čína 2 1 1 0 4:0 4
4. Belgie 2 0 1 1 0:3 1
5. Japonsko 2 0 0 2 2:7 0
6. Korea 2 0 0 2 3:9 0

Skupina B:
JAR - Nový Zéland 1:4 (0:3),

Tabulka:
1. Nový Zéland 2 2 0 0 5:1 6
2. Argentina 1 1 0 0 7:1 3
3. Německo 1 1 0 0 2:1 3
4. USA 1 0 0 1 1:2 0
5. Austrálie 1 0 0 1 0:1 0
6. JAR 2 0 0 2 2:11 0

Skoky do vody

Muži - 10 m věž synchro:
1. Čchen Žuo-lin, Wang Chao (Čína) 368,40 b., 2. Espinosová, Orozcová (Mex.) 343,32, 3. Benfeitová, Filionová (Kan.) 337,62, 4. Buggová, Wigginsová (Austr.) 323,55, 5. Barrowová, Couchová (Brit.) 321,72, 6. Steuerová, Subschinská (Něm.) 312,78, 7. Leong Mun Yee, Pamg Pandelela Rinong (Malaj.) 308,52, 8. Potěchinová, Prokopčuková (Ukr.) 299,64.

Sportovní gymnastika

Ženy:
Družstva - finále: 1. USA (Douglasová, Maroneyová, Raismanová, Rossová, Wieberová) 183,596, 2. Rusko (Afanasjevová, Grišinová, Komovová, Mustafinová, Paseková) 178,530, 3. Rumunsko (Ponorová, Bulimarová, Chelaruová, Izbasaová, Iordacheová) 176,414, 4. Čína 174,430, 5. Kanada 170,804, 6. Británie 170,495, 7. Itálie 167,930, 8. Japonsko 166,646.

Sportovní střelba

Muži - skeet:
1. Hancock (USA) 148 (123+25), 2. Golding (Dán.) 146 (122+24), 3. Attíja (Katar) 144 (121+23/v rozstřelu 6), 4. Šomin (Rus.) 144 (121+23/5), 5. Lodde (It.) 143 (120+23), 6. Sychra 143 (120+23), ...19. Tomeček (oba ČR) 117.

Stolní tenis

Ženy:

Dvouhra - čtvrtfinále: Ting Ning (1-Čína) - Fukuharaová (5-Jap.) 4:0 (13, 6, 6, 4), Li Siao-sia (2-Čína) - Li Ťiao (12-Niz.) 4:0 (5, 9, 9, 7), Feng Tchien-wej (6-Sin.) - Kim Kjon-ka (3-Korea) 4:2 (11, 7, -4, 6, -10, 10), Išikawová (4-Jap.) - Wang Jüe-ku (8-Sin.) 4:1 (-8, 5, 4, 8, 4).

Semifinále: Ting Ning (1-Čína) - Feng Tchien-wej (6-Sing.) 4:2 (7, 4, -9, 10, -6, 6), Li Siao-sia (2-Čína) - Išikawová (4-Jap.) 4:1 (5, 4, -11, 6, 7).

Tenis

Muži:

Dvouhra - 2. kolo: Djokovič (2-Srb.) - Roddick (USA) 6:2, 6:1, Murray (3-Brit.) - Nieminen (Fin.) 6:2, 6:4, Baghdatis (Kypr) - Gasquet (16-Fr.) 6:4, 6:4.

Čtyřhra - 1. kolo:  Berdych, Štěpánek (5-ČR) - Bracciali, Seppi (It.) 4:6, 7:6 (7:5), 6:4.

Ženy:

Dvouhra - 2. kolo: Kerberová (7-Něm.) - Babosová (Maď.) 6:1, 6:1, Lisická (15-Něm.) - Švedovová (Kaz.) 4:6, 6:3, 7:5, V. Williamsová (USA) - Wozniaková (Kan.) 6:1, 6:3.

Čtyřhra - 2. kolo: Hlaváčková, Hradecká (4-ČR) - Li Na, Čang Šuaj (Čína) 6:3, 6:1.

Veslování - jízdy s českou účastí:

Muži:

Čtvrtfinále: Skif: 1. Synek (ČR) 6:53,32.

Semifinále: Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah: 1. Velká Británie (Bartley, R. Chambers, Williams, P. Chambers) 5:59,68, ...6. ČR (Vraštil, Kopáč, O. Vetešník, J. Vetešník) 6:06,85.

Opravy: Čtyřka bez kormidelníka: 1. Srbsko (Jagar, Vukovič, Derič, Vasič) 6:01,97, ...4. ČR (Klang, Bruncvík, Podrazil, Horváth) 6:04,56.

Ženy:
Čtvrtfinále: Skif: 1. Knapková (ČR) 7:35,35.

Opravy: Dvojskif: 1. Wej-wej Ču, Wang Min (Čína) 7:09,65, ...3. J. Antošová, L. Antošová (ČR) 7:11,68.

Vodní slalom:

Muži:
C1: 1. Estanguet (Fr.) 97,06 (0 trest. sekund), 2. Tasiadis (Něm.) -1,03 (0), 3. Martikán (SR) -1,25 (0), 4. Elosegi (Šp.) -5,55 (0), 5. Ježek (ČR) -8,67 (2), 6. Maley (Austr.) -10,02 (0), 7. Haneda (Jap.) -13,56 (2), 8. Savšek (Slovin.) -122,89 (108).

Volejbal - muži:

Skupina A:
Bulharsko - Polsko 3:1 (22, 27, -13, 23), Itálie - Argentina 3:1 (17, -21, 17, 23),

Tabulka:
1. Bulharsko 2 2 0 0 0 6:1 168:159 6
2. Argentina 2 1 0 0 1 4:3 157:159 3
3. Polsko 2 1 0 0 1 4:4 193:174 3
4. Itálie 2 1 0 0 1 4:4 178:178 3
5. Austrálie 1 0 0 0 1 0:3 63:75 0
6. Velká Británie 1 0 0 0 1 0:3 62:76 0

Skupina B:
Srbsko - Tunisko 3:1 (15, 21, -20, 18), USA - Německo 3:0 (23, 16, 20),

Tabulka:
1. USA 2 2 0 0 0 6:0 150:119 6
2. Brazílie 1 1 0 0 0 3:0 75:56 3
3. Rusko 1 1 0 0 0 3:0 81:64 3
4. Srbsko 2 1 0 0 1 3:4 155:154 3
5. Tunisko 2 0 0 0 2 1:6 135:170 0
6. Německo 2 0 0 0 2 0:6 123:156 0

Vzpírání:

Ženy:
Do 63 kg: 1. Manezaová (Kaz.) 245 kg (trh 110 + nadhoz 135), 2. Carukajevová (Rus.) 237 (112+125), 3. Girardová (Kan.) 236 (103+133), 4. Simseková (Tur.) 235 (105+130), 5. Manevová (Bul.) 233 (102+131), 6. Acostaová (Mex.) 224 (99+125), 7. Leeová (Austr.) 186 (83+103), 8. Likuová (Fidži) 182 (82+100).

Lidovky.cz
  • 0Diskuse




REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.

Najdete na Lidovky.cz