30. července 2012 20:54, aktualizováno 31. 7 1:50 Lidovky.cz > Sport > Olympiáda

Výsledky z 3. hracího dne olympiády

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Česká tenistka Petra Kvitová postoupila ve dvouhrách jako jediná do 3. kola olympijského turnaje | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česká tenistka Petra Kvitová postoupila ve dvouhrách jako jediná do 3. kola olympijského turnaje | foto: ČTK
LONDÝN/PRAHA Výsledky z 3. hracího dne olympijských her v Londýně 2012.

Basketbal

Ženy
Skupina A
ČESKO - Turecko 57:61
(8:13, 21:33, 39:45)
Nejvíce bodů: Veselá 19, Vítečková 11, Elhotová 8, Bartoňová 6 - Yilmazová, Caglarová a Palazogluová po 11, Iveginová 9. Rozhodčí: Estevez (Arg.), Suguro (Jap.), Abákil (Mar.). Fauly: 16:15. Trestné hody: 15/11 - 18/13. Trojky: 4:6.

Chorvatsko - Čína 58:83 (31:39), USA - Angola 90:38 (41:18).

Tabulka

1. USA 2 2 0 171:94 4
2. Čína 2 2 0 149:115 4
3. Turecko 2 2 0 133:107 4
4. Česká republika 2 0 2 114:127 2
5. Chorvatsko 2 0 2 114:164 2
6. Angola 2 0 2 88:162 2

Skupina B
Francie - Austrálie 74:70 po prodl. (28:27, 65:65), Rusko - Brazílie 69:59 (31:26), Kanada - Velká Británie 73:65 (36:32).

Tabulka
1. Rusko 2 2 0 127:112 4
2. Francie 2 1 0 147:128 3
3. Kanada 2 1 1 126:123 3
4. Austrálie 2 1 0 144:132 2
5. Velká Británie 2 0 2 123:147 2
6. Brazílie 2 0 2 117:142 2

Házená

Ženy
Skupina A:
Chorvatsko - Angola 28:23 (13:11), Rusko - Velká Británie 37:16 (17:8), Brazílie - Černá Hora 27:25 (15:16).

Tabulka

1. Rusko 2 2 0 0 67:43 4
2. Brazílie 2 2 0 0 51:48 4
3. Černá Hora 2 1 0 1 56:46 2
4. Chorvatsko 2 1 0 1 51:47 2
5. Angola 2 0 0 2 50:58 0
6. Velká Británie 2 0 0 2 35:68 0

Skupina B: Korea - Dánsko 25:24 (11:10), Francie - Španělsko 18:18 (7:10), Norsko - Švédsko 24:21 (14:9).

Tabulka
1. Korea 2 2 0 0 56:51 4
2. Francie 2 1 1 0 42:41 3
3. Norsko 2 1 0 1 47:45 2
4. Dánsko 2 1 0 1 45:43 2
5. Španělsko 2 0 1 1 45:49 1
6. Švédsko 2 0 0 2 39:45 0

Jachting

Muži
Finn (po 4 z 10 rozjížděk):
1. Högh-Christensen (Dán.) 11 b., 2. Lobert (Fr.) 19, 3. Ainslie (Brit.) 22, ...16. MAIER 68.

Laser (po 2 z 10 rozjížděk): 1. Slingsby (Austr.) 3, 2. Maegli (Guat.) 11, 3. Stipanovič (Chorv.) 11, ...30. TEPLÝ 56.

Ženy
Laser Radial (po 2 z 10 rozjížděk):
1. Murphyová (Ir.) 2, 2. Van Ackerová (Belg.) 5, 3. Bouwmeesterová (Niz.) 9, ...14. FENCLOVÁ 27.

Judo

Muži
Do 73 kg:
1. Isajev (Rus.), 2. Nakaja (Jap.), 3. Sainjargal (Mong.) a Legrand (Fr.), 5 Elmont (Niz.) a Wang Ki-čchon (Korea), 7. Bokijev (Tádž.) a Delpopolo (USA), ...9. JEŽEK.

Ženy
Do 57 kg:
1. Macumotová (Jap.), 2. Caprioriuová (Rum.), 3. Malloyová (USA) a Paviaová (Fr.), 5. Quintavalleová (It.) a Karakasová (Maď.), 7. Filzmoserová (Rak.) a Zabludinová (Rus.).

Kanoistika - vodní slalom (kvalifikace)

Muži
C2:
1. Klauss, Peche (Fr.) 96,98 (0 trest. sekund), 2. R. Hochschorner, P. Hochschorner (SR) -0,54 (2), 3. Ming-chaj Chu, Ťün-žung Šu (Čína) -2,07 (0), ...8. VOLF, ŠTĚPÁNEK -7,02 (2), 9. HRADILEK, JEŽEK -9,93 (2).

Ženy
K1:
1. Chourrautová (Šp.) 98,75 (0), 2. Neaveová (Brit.) -0,17 (0), 3. Giai Pronová (It.) -1,58 (0), ...5. HILGERTOVÁ -2,00 (0).

Plavání

Finále
Muži
200 m volný způsob:
1. Agnel (Fr.) 1:43,14, 2. Sun Jang (Čína) a Pak Te-hwan (Korea) oba 1:44,93, 4. Lochte (USA) 1:45,04, 5. Biedermann (Něm.) 1:45,53, 6. Renwick (Brit.) 1:46,53, 7. Fraser-Holmes (Austr.) 1:46,93, 8. Issotov (Rus.) 1:47,75.

100 m znak: 1. Grevers 52,16, 2. Thoman (oba USA) 52,92, 3. Irie (Jap.) 52,97, 4. Lacourt (Fr.) 53,08, 5. Tancock (Brit.) 53,35, 6. Meeuw (Něm.) 53,48, 7. Stoeckel (Austr.) 53,55, 8. Čcheng Fej-i (Čína) 53,77.

Ženy
100 m prsa:
1. Meilutyteová (Lit.) 1:05,47, 2. Soniová (USA) 1:05,55, 3. Suzukiová (Jap.) 1:06,46, 4. Atkinsonová (Jam.) 1:06,93, 5. Jonesová (Austr.) 1:06,95, 6. Larsonová (USA) 1:06,96, 7. Jefimovová (Rus.) 1:06,98, 8. Pedersenová (Dán.) 1:07,55, ...v rozplavbách 24. CHOCOVÁ 1:08,59.

100 m znak: 1. Franklinová (USA) 58,33, 2. Seebohmová (Austr.) 58,68, 3. Terakawaová (Jap.) 58,83, 4. Zujevová (Rus.) 59,00, 5. Spofforthová (Brit.) 59,20, 6. Čao Ťing (Čína) 59,23, 7. Hockingová (Austr.) 59,29, 8. Fu Jüan-chuej (Čína) 1:00,50, ...v semifinále 10. BAUMRTOVÁ 1:00,02 (v rozplavbách 59,99 - český rekord).

Semifinále
Ženy
200 m polohový závod:
...v rozplavbách 32. ZÁVADOVÁ 2:17,54.

Plavání - skoky do vody

Muži - 10 m věž synchro: 1. Čang Jen-čchüan, Cchao Jüan (Čína) 486,78 b., 2. Sánchez Sánchez, García Navarro (Mex.) 468,90, 3. McCrory, Boudia (USA) 463,47, 4. Daley, Waterfield (Brit.) 454,65, 5. Guerra, Aguirre (Kuba) 450,90, 6. Zacharov, Minibajev (Rus.) 449,88, 7. Klein, Hausding (Něm.) 446,07, 8. Bondar, Gorškovozov (Ukr.) 433,32.

Plážový volejbal - ženy

Skupina A
HÁJEČKOVÁ, KLAPALOVÁ (13) - Rigobertová, Loová (24-Mauricius) 2:0 (10, 11), Larissa, Juliana (1-Braz.) - Holtwicková, Semmlerová (12-Něm.) 2:0 (18, 13).

Tabulka
1. Larissa, Juliana 2 2 0 4 0 84:46 4
2. Holtwicková, Semmlerová 2 1 1 2 2 73:76 3
3. Háječková, Klapalová 2 1 1 2 2 76:63 3
4. Rigobertová, Loová 2 0 2 0 4 36:84 2

Skupina C: Walshová, Mayová-Treanorová (3-USA) - SLUKOVÁ, KOLOCOVÁ (10) 2:0 (14, 19), D. Schwaigerová, S. Schwaigerová (15-Rak.) - Cooková, Hinchleyová (22-Austr.) 2:1 (-18, 20, 10).

Tabulka
1. Walshová, Mayová 2 2 0 4 0 84:70 4
2. D. a S. Schwaigerovy 2 1 1 3 3 102:97 3
3. Kolocová, Sluková 1 1 1 2 3 79:89 3
4. Cooková, Hinchleyová 2 0 2 1 4 88:97 2

Pozemní hokej - muži

Skupina A
Austrálie - JAR 6:0 (2:0), Španělsko - Pákistán 1:1 (0:0), Velká Británie - Argentina 4:1 (1:0).

Tabulka
1. Austrálie 1 1 0 0 6:0 3
2. Velká Británie 1 1 0 0 4:1 3
3. Pákistán 1 0 1 0 1:1 1
Španělsko 1 0 1 0 1:1 1
5. Argentina 1 0 0 1 1:4 0
6. JAR 1 0 0 1 0:6 0

Skupina B: Korea - Nový Zéland 2:0 (2:0), Nizozemsko - Indie 3:2 (2:0), Německo - Belgie 2:1 (1:1).

Tabulka
1. Korea 1 1 0 0 2:0 3
2. Nizozemsko 1 1 0 0 3:2 3
3. Německo 1 1 0 0 2:1 3
4. Indie 1 0 0 1 2:3 0
5. Belgie 1 0 0 1 1:2 0
6. Nový Zéland 1 0 0 1 0:2 0

Sportovní gymnastika

Muži
Družstva - finále:
1. Čína (Čchen I-ping, Feng Če, Kuo Wej-jang, Čang Čcheng-lung, Cou Kchaj) 275,997 bodu, 2. Japonsko (Kato, K. Tanaka, J. Tanaka, Učimura, Jamamuro) 271,952, 3. Británie (Oldham, Purvis, Smith, Thomas, Whitlock) 271,711, 4. Ukrajina 271,526, 4. Japonsko 271,252, 5. USA 269,952, 6. Rusko 269,603, 7. Německo 268,019, 8. Francie 265,441.

Šerm

Ženy - kord
Finále:
Šemjakinová (Ukr.) - Heidemannová (Něm.) 9:8 v prodl.
O 3. místo: Sun Jü-ťie (Čína) - Sin A Lam (Korea) 15:11.
Další pořadí: 5. Maroiuová, 6. Ghermanová (obě Rum.), 7. Fiamingová (It.), 8. Besbesová (Tun.).

Sportovní střelba

Muži - vzduchová puška: 1. Moldoveanu (Rum.) 702,1 (599+103,1), 2. Campriani (It.) 701,5 (599+102,5), 3. Narang (Indie) 701,1 (598+103,1), 4. Wang Tchao (Čína) 700,4 (598+102,4), 5. Hellenbrand (Niz.) 699,8 (596+103,8), 6. Piasecki (Fr.) 699,1 (596+103,1), 7. Čargejko (Běl.) 698,6 (597+101,6), 8. Bakken (Nor.) 691,5 (597+94,5), ...33. HAMAN 590.

Tenis

Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Davyděnko (Rus.) - ŠTĚPÁNEK 6:4, 6:3, Mónaco (9-Arg.) - Goffin (Belg.) 6:4, 6:1, Čilič (13-Chorv.) - Melzer (Rak.) 7:6 (7:5), 6:2, Gasquet (16-Fr.) - Haase (Niz.) 6:3, 6:3, Raonic (Kan.) - Ito (Jap.) 6:3, 6:4, Roddick (USA) - Kližan (SR) 7:5, 6:4, Hewitt (Austr.) - Stachovskij (Ukr.) 6:3, 4:6, 6:3, F. Lopéz (Šp.) - Tursunov (Rus.) 6:7 (5:7), 6:2, 9:7, Baghdatis (Kypr) - Soeda (Jap.) 6:7 (6:8), 7:6 (7:5), 6:2, Kavčič (Slovin.) - Vardhan (Indie) 6:3, 6:2., Simon (12-Fr.) - Dimitrov (Bulh.) 6:3, 6:3.
2. kolo:
Federer (1-Švýc.) - Benneteau (Fr.) 6:2, 6:2, Tipsarevič (7-Srb.) - Petzschner (Něm.) 3:6, 6:3, 6:4, Del Potro (8-Arg.) - Seppi (It.) 6:3, 7:6 (7:2), Isner (10-USA) - Džazírí (Tun.) 7:6 (7:1), 6:2, Almagro (11-Šp.) - Bogomolov (Rus.) 6:2, 6:2, Istomin (Uzb.) - Müller (Luc.) 6:7 (4:7), 7:6 (7:3), 7:5, Darcis (Belg.) - Giraldo (Kol.) 6:7 (4:7), 6:4, 6:4, Wozniacká (8-Dán.) - Wickmayerová (Belg.) 6:4, 3:6, 6:3, Clijstersová (Belg.) - Suárezová (Šp.) 6:3, 6:3, Pennettaová (It.) - Pironkovová (Bulh.) 7:5, 6:1.

Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Kerberová (7-Něm.) - CETKOVSKÁ 6:1, 3:0 skreč, Robsonová (Brit.) - ŠAFÁŘOVÁ 7:6 (7:4), 6:4, Azarenková (1-Běl.) - Beguová (Rum.) 6:1, 3:6, 6:1, V. Williamsová (USA) - Erraniová (9-It.) 6:1, 6:3, Kirilenková (14-Rus.) - Duqueová (Kol.) 6:0, 1:1 skreč, Petrovová (16-Rus.) - Čeng Ťie (Čína) 6:4, 7:6 (9:7), Wozniaková (Kan.) - Erakovicová (N. Zél.) 6:2, 6:1, Martínezová (Šp.) - Hercogová (Slovin.) 6:2, 6:4, Lepchenková (USA) - Cepedeová (Parag.) 7:5, 6:7 (6:8), 6:2, Watsonová (Brit.) - Solerová (Šp.) 6:2, 6:2, Lisická (Něm.) - Džabeurová (Tun.) 4:6, 6:0, 7:5.
2. kolo: KVITOVÁ (6) - Šuaj Pcheng (Čína) 7:5, 2:6, 6:1, S. Williamsová (4-USA) - U. Radwaňská (Pol.) 6:2, 6:3, Ivanovičová (11-Srb.) - Baltachaová (Brit.) 6:4, 7:6 (7:5), Zvonarevová (13-Rus.)- Schiavoneová (It.) 6:3, 6:3, Hantuchová (SR) - Cornetová (Fr.) 6:3, 6:0.
Čtyřhra - 1. kolo: HLAVÁČKOVÁ, HRADECKÁ (4) - Babosová, Szávayová (Maď.) 6:1, 6:7 (5:7), 6:2.

Veslování - jen rozjížďky s českou účastí

Muži
Čtyřka bez kormidelníka:
1. Velká Británie (Triggs Hodge, James, Reed, Gregory) 5:50,27, ...4. ČESKO (Klang, Bruncvík, Podrazil, Horváth) 5:54, 37.

Ženy
Dvojskif:
1. Graingerová, Watkinsová (Brit.) 6:44,33 , ...5. J. ANTOŠOVÁ, L. ANTOŠOVÁ 7:05,05.

Volejbal

Ženy
Skupina A:
Rusko - Dominikánská republika 3:1 (23, 15, -24, 22), 21:00 Itálie - Japonsko, Velká Británie - Alžírsko 3:2 (-22, 19, -23, 19, 8).

Tabulka
1. Rusko 2 2 0 6:1 174:131 6
2. Itálie 2 2 0 6:2 193:166 6
3. Japonsko 2 1 1 4:3 165:131 3
4. Velká Británie 2 1 1 3:5 155:171 2
5. Alžírsko 2 0 2 2:6 132:185 1
6. Dominikánská republika 2 0 2 2:6 162:197 0

Skupina B: Čína - Turecko 3:1 (20, 20, -29, 22), Korea - Srbsko 3:1 (12, 16, -16, 21), USA - Brazílie 3:1 (18, 17, -22, 21).

Tabulka
1. Čína 2 2 0 6:2 195:161 6
USA 2 2 0 6:2 192:163 6
3. Korea 2 1 1 4:4 173:169 3
4. Brazílie 2 1 1 4:5 194:198 2
5. Turecko 2 0 2 3:6 194:217 1
6. Srbsko 2 0 2 2:6 142:182 0

Vodní pólo

Ženy
Skupina A:
Španělsko - Čína 11:6, USA - Maďarsko 14:13.

Tabulka
1. Španělsko 1 1 0 0 11:6 2
2. USA 1 1 0 0 14:13 2
3. Maďarsko 1 0 0 1 13:14 0
4. Čína 1 0 0 1 6:11 0

Skupina B
Austrálie - Itálie 10:8, Rusko - Velká Británie 7:6.

Tabulka
1. Austrálie 1 1 0 0 10:8 2
2. Rusko 1 1 0 0 7:6 2
3. Velká Británie 1 0 0 1 6:7 0
4. Itálie 1 0 0 1 8:10 0

Vzpírání

Muži
Do 62 kg:
1. Kim Un-kuk (KLDR) 327 kg - světový rekord (trh 153 + nadhoz 174), 2. Figueroa (Kol.) 317 (140+177), 3. Eko Yuli (Indon.) 317 (145+172), 4. Čang Ťie (Čína) 314 (140+174), 5. Atak (Tur.) 302 (130+172), 6. Bazarbajev (Turkm.) 302 (135+167), 7. Hasabi (Indon.) 301 (138+163), 8. Bilgin (Tur.) 300 (135+165).

Ženy
Do 58 kg:
1. Li Süe-jing (Čína) 246 kg (trh 108 kg + nadhoz 138 kg), 2. Sirikaevová (Thaj.) 236 (100+136), 3. Kalinová (Ukr.) 235 (106+129), [#]4. Gulnojová (Thaj.) 234 (100+134), 5. Kostovová (Ázer.) 233 (105+128), 6. Jong Čon Mi (KLDR) 231 (101+130), 7. Novikovová (Běl.) 230 (103+127), 8. Kuo Hsing-Čchun (Tchaj-wan) 228 (99+129).

Lidovky.cz
  • 0Diskuse




REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz