8. srpna 2012 23:30 Lidovky.cz > Sport > Olympiáda v Riu 2016

Výsledky z 12. hracího dne olympiády

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Finálový závod na 400 metrů překážek (v pozadí Hejnová) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Finálový závod na 400 metrů překážek (v pozadí Hejnová) | foto: ČTK
LONDÝN Výsledky z 12 hracího dne olympijských her v Londýně 2012.

Atletika:

Finále:
Muži: Desetiboj (po prvním dnu): 1. Eaton 4661 b. (100 m: 10,35 - dálka: 803 - koule: 14,66 - výška: 205 - 400 m: 46,90), 2. Hardee (oba USA) 4441 (10,42 - 753 - 15,28 - 199 - 48,11), 3. Warner (Kan.) 4386 (10,48 - 753 - 15,28 - 199 - 48,20), ...Šebrle (ČR) odstoupil.

Ženy:
200 m: 1. Felixová (USA) 21,88, 2. Fraserová-Pryceová (Jam.) 22,09, 3. Jeterová (USA) 22,14, 4. Campbellová-Brownová (Jam.) 22,38, 5. Richardsová-Rossová (USA) 22,39, 6. Ahoureová (Pobř. sl.) 22,57, 7. Soumaréová (Fr.) 22,63, 8. Hackettová (Trin.) 22,87.
400 m př.: 1. Anťuchová (Rus.) 52,70, 2. Demusová (USA) 52,77, 3. Hejnová (ČR) 53,38, 4. Spencerová (Jam.) 53,66, 5. Molineová (USA) 53,92, 6. Brownová (USA) 55,07, 7. Rosolová (ČR) 55,27, 8. Odumosuová (Nig.) 55,31.
Dálka: 1. Reeseová (USA) 712, 2. Sokolovová (Rus.) 707, 3. Deloachová (USA) 689, 4. Radevicaová (Lot.) 688, 5. Nazarovová 677, 6. Kolčanovová (obě Rus.) 676, 7. Mironcyková-Ivanovová (Běl.) 672, 8. Lesueurová (Fr.) 667.

Kvalifikace:
Muži:
200 m - semifinále: 1. Blake (Jam.) 20,01.
5000 m - rozběhy: 1. Gebremeskel (Et.) 13:15,15.
110 m př. - semifinále: 1. Merritt (USA) 12,94.
Tyč: 1. Holzdeppe (Něm.) a Lavillenie (Fr.) 565, ...9. Kudlička (ČR) 550 - postoupil do finále.

Ženy:
800 m ženy - rozběhy:
1. Johnsonová-Montanová (USA) 2:00,47, ...29. Masná (ČR) 2:08,68 - vyřazena.
1500 m - semifinále: 1. Aregawiová (Et.) 4:01,03.
Kladivo: 1. Wlodarczyková (Pol.) 75,68, ...31. Šafránková (ČR) 66,16 - vyřazena.

Basketbal - muži:

Rusko - Litva 83:74 (32:27), Španělsko - Francie 66:59 (34:37),

Box:

Ženy - semifinále:
Do 51 kg:
Žen Cchan-cchan (Čína) - Esparzaová (USA) 10:8, Adamsová (Brit.) - Komová (Indie) 11:6.
Do 60 kg: Taylorová (Ir.) - Čorjevová (Tádž.) 17:9, Očigavová (Rus.) - Araujová (Braz.) 17:11
Do 75 kg: Torlopovová (Rus.) - Li Ťin-c' (Čína) 12:10, Shieldsová (USA) - Volnovová (Kaz.) 29:15.

Házená - muži:

Čtvrtfinále: Maďarsko - Island 34:33 po druhém prodl. (30:30, 27:27, 16:12), Francie - Španělsko 23:22 (9:12), Švédsko - Dánsko 24:22 (11:9),

Jachting:

Muži:
49er (konečné pořadí): 1. Outteridge, Jensen (Austr.) 56 b., 2. Burling, Tuke (N. Zél.) 80, 3. Nörregaard, Lang (Dán.) 114, 4. Delle Karth, Resch (Rak.) 118, 5. Morrison, Rhodes (Brit.) 124, 6. Dyen, Christidis (Fr.) 127, 7. Lehtinen, Bask (Fin.) 129, 8. Freitas, Andrade (Portug.) 134.

Jezdectví:

Parkúr - jednotlivci: 1. Guerdat (Švýc./kůň Nino des Buissonnets) 0 tr. bodů, 2. Schröder (Niz./London) 1/0 v rozeskakování, 3. O'Connor (Ir./Blue Loyd 12) 1/4, 4. Bahamdan (S. Arábie/Delphi) 2, 5. Michan (Mex./Rosalia) 4, 5. Brash (Brit./Hello Sanctos) 4, 5. Skelton (Brit./Big Star) 4, 8. Fellers (USA/Flexible) 5.

Plážový volejbal:

Ženy:
O 3. místo: Larissa, Juliana (1-Braz.) - Čang Si, Süe Čchen (2-Čína) 2:1 (-11, 19, 12).

Pozemní hokej - ženy:

Ženy:

Semifinále: Nizozemsko - Nový Zéland 2:2 po prodl. (2:2, 1:1), na penalty 3:1,
O 7. místo: Korea - Německo 1:4 (1:4).
O 9. místo: Japonsko - JAR 2:1 v prodl. (1:1, 0:1).

Rychlostní kanoistika:

Muži - 1000 m: K1: 1. Larsen (Nor.) 3:26,462, 2. Van Koeverden (Kan.) 3:27,170, 3. Hoff (Něm.) 3:27,759, 4. Poulsen (Dán.) 3:29,483, 5. Gustafsson (Švéd.) 3:29,919, 6. Jureňa (Běl.) 3:32,396, 7. Sanchéz (Šp.) 3:32,521, 8. Brabants (Brit.) 3:34,833.
C1: 1. Brendel (Něm.) 3:47,176, 2. Cal (Šp.) 3:48,053, 3. Oldershaw (Kan.) 3:48,502, 4. Menkov (Uzb.) 3:49,255, 5. Goubel (Fr.) 3:50,758, 6. Vajda (Maď.) 3:50,926, 7. Žukovskij (Běl.) 3:51,166, 8. Štokalov (Rus.) 3:51,535.
K2: 1. Dombi, Kökény (Maď.) 3:09,646, 2. Pimenta, Silva (Port.) 3:09,699, 3. Hollstein, Ihle (Něm.) 3:10,117, 4. Smith, Wallace (Austr.) 3:11,456, 5. Oscarsson, Nilsson (Švéd.) 3:11,803, 6. Medveděv, Rjachov (Rus.) 3:12,047, 7. Fitzgerald, Ferguson (N. Zél.) 3:12,117, 8. Gelle, Vlček (SR) 3:12,519.

Ženy - 500 m:
K4: 1. Maďarsko (Szabóová, Kozáková, Kovácsová, Fazekasová-Zurová) 1:30,827, 2. Německo (Leonhardtová, Weberová, Wagnerová-Augustinová, Dietzeová) 1:31,298, 3. Bělorusko (Pamjalová, Papoková, Chuděnská, Poltoranová) 1:31,400, 4. Polsko 1:31,607, 5. Velká Británie 1:33,055, 6. Portugalsko 1:33,453, 7. Rusko 1:33,459, 8. Francie 1:35,299.

Stolní tenis:

Muži:

Družstva - finále: Čína - Korea 3:0 Ma Lung - Rjo Sung-min 3:1 (6, 6, -6, 4), Čang Ťi-kche - Ju Se-hjuk 3:1 (9, -5, 6, 8), Wang Chao, Čang Ťi-kche - O Sang-un, Rjo Sung-min 3:0 (4, 8, 6).

O 3. místo: Německo - Hongkong 3:1  Boll - Leung Čchu-jen 3:0 (6, 3, 7), Ovtcharov - Tchang Pcheng 3:1 (11, -11, 9, 9), Ovtcharov, Steger - Ťiang Tchien-i, Leung Čchu-jen 0:3 (-10, -8, -4), Boll - Ťiang Tchien-i 3:1 (-9, 5, 9, 9).

Vodní pólo - muži:

Čtvrtfinále: Černá Hora - Španělsko 11:9, Srbsko - Austrálie 11:8, Itálie - Maďarsko 11:9, Chorvatsko - USA 8:2.

Semifinálové dvojice: Chorvatsko - Černá Hora, Srbsko - Itálie.

Volejbal - muži:

Čtvrtfinále: Brazílie - Argentina 3:0 (19, 17, 20), Itálie - USA 3:0 (26, 20, 20), Rusko - Polsko 3:0 (17, 23, 21),

Zápas - volný styl:

Ženy:
Do 48 kg: 1. Obaraová (Jap.), 2. Stadniková (Ázerb.), 3. Huynhová (Kan.) a Chunová (USA), 5. Sambouová (Sen.) a Merleniová (Ukr.), 7. Matkowská (Pol.), 8. Kaladzinská (Běl.).
Do 63 kg: 1. Ičová (Jap.), 2. Ťing Žuej-süe (Čína), 3. Soronconboldová (Mong.) a Volosovová (Rus.), 5. Dugrenierová (Kan.) a Michaliková (Pol.), 7. Ostapčuková (Ukr.), 8. Vidiauxová Lopezová (Kuba).

Lidovky.cz
  • 0Diskuse




REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.