Plavci, nejblíže Ryan Lochte | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy foto: Reuters

Výsledky z 1. hracího dne olympiády

Plavci, nejblíže Ryan Lochte | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
28. července 2012   23:04 | Lidovky.cz
Link
Link
Výsledky z 1. hracího dne olympijských her v Londýně 2012.

Badminton

Muži:
Skupina O: Hidajat (Indon.) - Koukal (ČR) 2:0 (8, 8).

Ženy:
Skupina N: 21:50 Gavnholtová (ČR) - Schenková (Něm.).

Basketbal

Ženy:
Skupina A: ČR - Čína 57:66 (16:20, 29:36, 44:51) Nejvíce bodů: Vítečková 14, Elhotová 13, Kulichová 9 - Ceng-jü Ma 16, Li-ťie Miao 12, Sung Kao a Siao-li Čchen po 10. Rozhodčí: Vazquez (Portor.), Mayberry (Austr.), Delaunéová (Fr.). Fauly: 21:21. Pět chyb: 34. Veselá (ČR). Trestné hody: 17/11 - 18/15. Trojky: 4:5.
Turecko - Angola 72:50 (35:25), USA - Chorvatsko 81:56 (31:28).

Tabulka:
1. USA 1 1 0 0 81:56 3
2. Turecko 1 1 0 0 72:50 3
3. Čína 1 1 0 0 66:57 3
4. Česká republika 1 0 0 1 57:66 0
5. Angola 1 0 0 1 50:72 0
6. Chorvatsko 1 0 0 1 56:81 0

Skupina B: Kanada - Rusko 53:58 (30:24)

Cyklistika

Muži:
Silniční závod s hromadným startem (250 km): 1. Vinokurov (Kaz.) 5:45:57, 2. Urán (Kol.) stejný čas, 3. Kristoff (Nor.), 4. Phinney (USA), 5. Lagutin (Uzb.), 6. O'Grady (Austr.), 7. Roelandts (Belg.), 8. Rast (Švýc.), ...15. Kreuziger všichni -8, 74. Bárta (oba ČR) - 40.

Fotbal

Ženy:
Skupina E (Cardiff): Nový Zéland - Brazílie 0:1 (0:0) Branka: 86. Cristiane.
Británie - Kamerun 3:0 (2:0) Branky: 18. Stoneyová, 23. Scottová, 82. Houghtonová.

Tabulka:
1. Brazílie 2 2 0 0 6:0 6
2. Británie 2 2 0 0 4:0 6
3. Nový Zéland 2 0 0 2 0:2 0
4. Kamerun 2 0 0 2 0:8 0

Skupina F (Coventry): Japonsko - Švédsko 0:0.
Kanada - JAR 3:0 (0:1) Branky: 58. a 86. Sinclairová, 7. Tancrediová.

Tabulka:
1. Švédsko 2 1 1 0 4:1 4
2. Japonsko 2 1 1 0 2:1 4
3. Kanada 2 1 0 1 4:2 3
4. JAR 2 0 0 2 1:7 0

Skupina G (Glasgow): USA - Kolumbie 3:0 (1:0) Branky: 33. Rapinoeová, 74. Wambachová, 77. Lloydová.

Házená

Skupina A: Rusko - Angola 30:27 (16:11), Chorvatsko - Brazílie 23:24 (10:9),
Skupina B: Španělsko - Korea 27:31 (12:16),

Judo

Muži:
Do 60 kg: 1. Galstjan (Rus.), 2. Hiraoka (Jap.), 3. Sobirov (Uzb.) a Kitadai (Braz.), 5. Milous (Fr.) a Verde (It.), 7. Davtjan (Arm.) a Čche Kwang-hjon (Korea).

Ženy:
Do 48 kg: 1. Menezesová (Braz.), 2. Dumitruová (Rum.), 3. Van Snicková (Belg.) a Csernoviczká (Maď.), 5. Fukumiová (Jap.) a Paretová (Arg.), 7. Munchbatová (Uzb.) a Wu Šeng (Čína).

Lukostřelba

Muži - družstva:
Finále: Itálie (Frangilli, Galiazzo, Nespoli) - USA (Wukie, Ellison, Kaminski) 219:218, o 3. místo: Korea (Im Tong-hjon, Kim Pop-min, O Čin-hjok) - Mexiko 224:219, další pořadí: 5. Ukrajina, Japonsko, Čína, Francie.

Plážový volejbal

Skupina A: Holtwicková, Semmlerová (12-Něm.) - Klapalová, Háječková (13-ČR) 2:0 (16, 18), Larissa, Juliana (1-Braz.) - Rigobertová, Loová (24-Mauric.) 2:0 (5, 10). Skupina C: Sluková, Kolocová (10-ČR) - D. Schwaigerová, S. Schwaigerová (15-Rak.) 2:1 (-10, 13, 13).

Sportovní střelba

Muži:
Vzduchová pistole: 1. Čin Čong-o (Korea) 688,2 (588+100,2), 2. Tesconi (It.) 685,8 (584+101,8), 3. Zlatič (Srb.) 685,2 (585+100,2), 4. Pchang Wej (Čína) 683,7 (586+97,7), 5. Omelčuk (Ukr.) 683,6 (583+100,6), 6. Carrera (Šp.) 683,3 (585+98,3), 7. Costa (Portug.) 682,3 (583+99,3), 8. Jahnsson (Fin.) 679,1 (583+96,1).

Ženy:
Vzduchová puška: 1. I S'-ling (Čína) 502,9 (399+103,9), 2. Bogacká (Pol.) 502,2 (399+103,2), 3. Jü Tan (Čína) 501,5 (398+103,5) 4. Emmons (ČR) 500,3 (397+103,3), 5. Grayová (USA) 499,7 (397+102,7), 6. Ahmádíová (Írán) 499,1 (397+102,1), 7. Schererová (USA) 499,0 (397+102,0), 8. Vdovinová (Rus.) 498,5 (398+100,5), ...31. Sýkorová (ČR) 392.

Tenis

Muži:
Dvouhra - 1. kolo Darcis (Belg.) - Berdych (6-ČR) 6:4, 6:4, Federer (1-Švýc.) - Falla (Kol.) 6:3, 5:7, 6:3, Tipsarevič (7-Srb.) - Nalbandian (Arg.) 6:3, 6:4, Isner (10-USA) - O. Rochus (Belg.) 7:6 (7:1), 6:4, Almagro (11-Šp.) - Troicki (Srb.) 6:4, 7:6 (7:3), Simon (12-Fr.) - Kukuškin (Kaz.) 6:4, 6:2, Istomin (Uzb.) - Verdasco (14-Šp.) 6:4, 7:6 (11:9), Benneteau (Fr.) - Južnyj (Rus.) 7:5, 6:3, Džazírí (Tun.) - Lu Jen-hsun (Tchaj-wan) 7:6 (12:10), 4:6, 6:3, Dimitrov (Bulh.) - Kubot (Pol.) 6:3, 7:6 (7:4), Seppi (It.) - Young (USA) 6:4, 6:4, Giraldo (Kol.) - Harrison (USA) 7:5, 6:3, Petzschner (Něm.) - Lacko (SR) 7:6 (7:5), 6:1, Bogomolov (Rus.) - Berlocq (Arg.) 7:5, 7:6 (7:5).

Ženy: Dvouhra - 1. kolo: Kvitová (6-ČR) - K. Bondarenková (Ukr.) 6:4, 5:7, 6:4, Schiavoneová (It.) - Zakopalová (ČR) 6:3, 3:6, 6:4, S. Williamsová (4-USA) - Jankovičová (Srb.) 6:3, 6:1, Suárezová (Šp.) - Stosurová (5-Austr.) 3:6, 7:5, 10:8, Hantuchová (SR) - Li Na (10-Čína) 6:2, 3:6, 6:3, Ivanovičová (11-Srb.) - McHaleová (USA) 6:4, 7:5, Pironkovová (Bulh.) - Cibulková (12-SR) 7:6 (7:4), 6:2, Zvonarevová (13-Rus.) - Arvidssonová (Švéd.) 7:6 (7:3), 6:4, Wickmayerová (Belg.) - Medinaová (Šp.) 6:2, 4:6, 7:5, Baltachaová (Brit.) - Szávayová (Maď.) 6:3, 6:3, Clijstersová (Belg.) - Vinciová (It.) 6:1, 6:4, Cornetová (Fr.) - Paszeková (Rak.) 7:6 (7:5), 6:4, Pcheng Šuaj (Čína) - Hsieh Su-wei (Tchaj-wan) 6:3, 6:7 (3:7), 7:5, U. Radwaňská (Pol.) - Barthelová (Něm.) 6:4, 6:3, Pennettaová (It.) - Cirsteaová (Rum.) 6:2, 4:6, 6:2.

Čtyřhra - 1. kolo: Erraniová, Vinciová (2-It.) - Cetkovská, Šafářová (ČR) 6:2, 6:

3.

Veslování (rozjížďky s českou účastí):

Muži:
Skif: 1. Synek (ČR) 6:53,23.

Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah: 1. Velká Británie (Bartley, R. Chambers, Williams, P. Chambers) 5:49,29, ... 4. ČR (Vraštil, Kopáč, O. Vetešník, J. Vetešník) 5:52, 69.

Ženy:
Skif: 1. Knapková (ČR) 7:24,17.

Volejbal

ženy:
Skupina A: Japonsko - Alžírsko 3:0 (15, 14, 7), Rusko - Velká Británie 3:0 (19, 10, 16), Itálie - Dominikánská republika 3:1 (17, -23, 19, 15).

Tabulka:
1. Japonsko 1 1 0 3:0 75:36 3
2. Rusko 1 1 0 3:0 75:45 3
3. Itálie 1 1 0 3:1 98:76 3
4. Dominikánská republika 1 0 1 1:3 76:98 0
5. Alžírsko 1 0 1 0:3 36:75 0
6. Velká Británie 1 0 1 0:3 45:75 0

Skupina B: Čína - Srbsko 3:1 (-16, 18, 13, 12),

Vzpírání

Ženy:
Do 48 kg: 1. Wang Ming-ťüan (Čína) 205 kg (trh 91 kg + nadhoz 114 kg), 2.Mijakeová (Jap.) 197 (87+110), 3. Rjang Čon-hwa (KLDR) 192 (80+112), 4. ramongkcholová (Thaj.) 191 (82+109), 5. Karagozová (Tur.) 187 (83+104), 6. Mizuočiová (Jap.) 176 (80+96), 7. Čanuová Ngangbamová (Ind.) 171 (74+97), 8. Rivasová (Kol.) 168 (70+98).

Lidovky.cz
diskuse
Poslat mailem
Vytisknout
Tip redakci

REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ,
NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS REGISTRACE

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07.Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky.

Prohlédněte si fotogalerii

Udivující barvy i tvary. Snímky vědců odhalují neviditelný svět
Radost i zklamání. To vše patří k senátním volbám
Do sv. Ignáce se s Pavlem Landovským přišli rozloučit herci i disidenti
Protesty v Hongkongu
Podívejte se na oceněné fotografie z Czech Press Photo
Čekání na volební výsledky: nervozita i křečovité úsměvy
Volby očima fotografů: politici tradičně odvolili jako první
Legionářský vlak po sto letech opět vyjel na koleje

Zpět na článek:Výsledky z 1. hracího dne olympiády

Klíčová slova: výsledky, olympiáda,



Zpátky do historie!

Články jsou řazeny podle čtenosti.

Máte mazlíčka?

Přihlašte domácího miláčka do souboje domácích mazlíčků.



PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI