Plavci, nejblíže Ryan Lochte | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy foto: Reuters

Výsledky z 1. hracího dne olympiády

Plavci, nejblíže Ryan Lochte | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
28. července 2012   23:04 | Lidovky.cz
Link
Link
Výsledky z 1. hracího dne olympijských her v Londýně 2012.

Badminton

Muži:
Skupina O: Hidajat (Indon.) - Koukal (ČR) 2:0 (8, 8).

Ženy:
Skupina N: 21:50 Gavnholtová (ČR) - Schenková (Něm.).

Basketbal

Ženy:
Skupina A: ČR - Čína 57:66 (16:20, 29:36, 44:51) Nejvíce bodů: Vítečková 14, Elhotová 13, Kulichová 9 - Ceng-jü Ma 16, Li-ťie Miao 12, Sung Kao a Siao-li Čchen po 10. Rozhodčí: Vazquez (Portor.), Mayberry (Austr.), Delaunéová (Fr.). Fauly: 21:21. Pět chyb: 34. Veselá (ČR). Trestné hody: 17/11 - 18/15. Trojky: 4:5.
Turecko - Angola 72:50 (35:25), USA - Chorvatsko 81:56 (31:28).

Tabulka:
1. USA 1 1 0 0 81:56 3
2. Turecko 1 1 0 0 72:50 3
3. Čína 1 1 0 0 66:57 3
4. Česká republika 1 0 0 1 57:66 0
5. Angola 1 0 0 1 50:72 0
6. Chorvatsko 1 0 0 1 56:81 0

Skupina B: Kanada - Rusko 53:58 (30:24)

Cyklistika

Muži:
Silniční závod s hromadným startem (250 km): 1. Vinokurov (Kaz.) 5:45:57, 2. Urán (Kol.) stejný čas, 3. Kristoff (Nor.), 4. Phinney (USA), 5. Lagutin (Uzb.), 6. O'Grady (Austr.), 7. Roelandts (Belg.), 8. Rast (Švýc.), ...15. Kreuziger všichni -8, 74. Bárta (oba ČR) - 40.

Fotbal

Ženy:
Skupina E (Cardiff): Nový Zéland - Brazílie 0:1 (0:0) Branka: 86. Cristiane.
Británie - Kamerun 3:0 (2:0) Branky: 18. Stoneyová, 23. Scottová, 82. Houghtonová.

Tabulka:
1. Brazílie 2 2 0 0 6:0 6
2. Británie 2 2 0 0 4:0 6
3. Nový Zéland 2 0 0 2 0:2 0
4. Kamerun 2 0 0 2 0:8 0

Skupina F (Coventry): Japonsko - Švédsko 0:0.
Kanada - JAR 3:0 (0:1) Branky: 58. a 86. Sinclairová, 7. Tancrediová.

Tabulka:
1. Švédsko 2 1 1 0 4:1 4
2. Japonsko 2 1 1 0 2:1 4
3. Kanada 2 1 0 1 4:2 3
4. JAR 2 0 0 2 1:7 0

Skupina G (Glasgow): USA - Kolumbie 3:0 (1:0) Branky: 33. Rapinoeová, 74. Wambachová, 77. Lloydová.

Házená

Skupina A: Rusko - Angola 30:27 (16:11), Chorvatsko - Brazílie 23:24 (10:9),
Skupina B: Španělsko - Korea 27:31 (12:16),

Judo

Muži:
Do 60 kg: 1. Galstjan (Rus.), 2. Hiraoka (Jap.), 3. Sobirov (Uzb.) a Kitadai (Braz.), 5. Milous (Fr.) a Verde (It.), 7. Davtjan (Arm.) a Čche Kwang-hjon (Korea).

Ženy:
Do 48 kg: 1. Menezesová (Braz.), 2. Dumitruová (Rum.), 3. Van Snicková (Belg.) a Csernoviczká (Maď.), 5. Fukumiová (Jap.) a Paretová (Arg.), 7. Munchbatová (Uzb.) a Wu Šeng (Čína).

Lukostřelba

Muži - družstva:
Finále: Itálie (Frangilli, Galiazzo, Nespoli) - USA (Wukie, Ellison, Kaminski) 219:218, o 3. místo: Korea (Im Tong-hjon, Kim Pop-min, O Čin-hjok) - Mexiko 224:219, další pořadí: 5. Ukrajina, Japonsko, Čína, Francie.

Plážový volejbal

Skupina A: Holtwicková, Semmlerová (12-Něm.) - Klapalová, Háječková (13-ČR) 2:0 (16, 18), Larissa, Juliana (1-Braz.) - Rigobertová, Loová (24-Mauric.) 2:0 (5, 10). Skupina C: Sluková, Kolocová (10-ČR) - D. Schwaigerová, S. Schwaigerová (15-Rak.) 2:1 (-10, 13, 13).

Sportovní střelba

Muži:
Vzduchová pistole: 1. Čin Čong-o (Korea) 688,2 (588+100,2), 2. Tesconi (It.) 685,8 (584+101,8), 3. Zlatič (Srb.) 685,2 (585+100,2), 4. Pchang Wej (Čína) 683,7 (586+97,7), 5. Omelčuk (Ukr.) 683,6 (583+100,6), 6. Carrera (Šp.) 683,3 (585+98,3), 7. Costa (Portug.) 682,3 (583+99,3), 8. Jahnsson (Fin.) 679,1 (583+96,1).

Ženy:
Vzduchová puška: 1. I S'-ling (Čína) 502,9 (399+103,9), 2. Bogacká (Pol.) 502,2 (399+103,2), 3. Jü Tan (Čína) 501,5 (398+103,5) 4. Emmons (ČR) 500,3 (397+103,3), 5. Grayová (USA) 499,7 (397+102,7), 6. Ahmádíová (Írán) 499,1 (397+102,1), 7. Schererová (USA) 499,0 (397+102,0), 8. Vdovinová (Rus.) 498,5 (398+100,5), ...31. Sýkorová (ČR) 392.

Tenis

Muži:
Dvouhra - 1. kolo Darcis (Belg.) - Berdych (6-ČR) 6:4, 6:4, Federer (1-Švýc.) - Falla (Kol.) 6:3, 5:7, 6:3, Tipsarevič (7-Srb.) - Nalbandian (Arg.) 6:3, 6:4, Isner (10-USA) - O. Rochus (Belg.) 7:6 (7:1), 6:4, Almagro (11-Šp.) - Troicki (Srb.) 6:4, 7:6 (7:3), Simon (12-Fr.) - Kukuškin (Kaz.) 6:4, 6:2, Istomin (Uzb.) - Verdasco (14-Šp.) 6:4, 7:6 (11:9), Benneteau (Fr.) - Južnyj (Rus.) 7:5, 6:3, Džazírí (Tun.) - Lu Jen-hsun (Tchaj-wan) 7:6 (12:10), 4:6, 6:3, Dimitrov (Bulh.) - Kubot (Pol.) 6:3, 7:6 (7:4), Seppi (It.) - Young (USA) 6:4, 6:4, Giraldo (Kol.) - Harrison (USA) 7:5, 6:3, Petzschner (Něm.) - Lacko (SR) 7:6 (7:5), 6:1, Bogomolov (Rus.) - Berlocq (Arg.) 7:5, 7:6 (7:5).

Ženy: Dvouhra - 1. kolo: Kvitová (6-ČR) - K. Bondarenková (Ukr.) 6:4, 5:7, 6:4, Schiavoneová (It.) - Zakopalová (ČR) 6:3, 3:6, 6:4, S. Williamsová (4-USA) - Jankovičová (Srb.) 6:3, 6:1, Suárezová (Šp.) - Stosurová (5-Austr.) 3:6, 7:5, 10:8, Hantuchová (SR) - Li Na (10-Čína) 6:2, 3:6, 6:3, Ivanovičová (11-Srb.) - McHaleová (USA) 6:4, 7:5, Pironkovová (Bulh.) - Cibulková (12-SR) 7:6 (7:4), 6:2, Zvonarevová (13-Rus.) - Arvidssonová (Švéd.) 7:6 (7:3), 6:4, Wickmayerová (Belg.) - Medinaová (Šp.) 6:2, 4:6, 7:5, Baltachaová (Brit.) - Szávayová (Maď.) 6:3, 6:3, Clijstersová (Belg.) - Vinciová (It.) 6:1, 6:4, Cornetová (Fr.) - Paszeková (Rak.) 7:6 (7:5), 6:4, Pcheng Šuaj (Čína) - Hsieh Su-wei (Tchaj-wan) 6:3, 6:7 (3:7), 7:5, U. Radwaňská (Pol.) - Barthelová (Něm.) 6:4, 6:3, Pennettaová (It.) - Cirsteaová (Rum.) 6:2, 4:6, 6:2.

Čtyřhra - 1. kolo: Erraniová, Vinciová (2-It.) - Cetkovská, Šafářová (ČR) 6:2, 6:

3.

Veslování (rozjížďky s českou účastí):

Muži:
Skif: 1. Synek (ČR) 6:53,23.

Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah: 1. Velká Británie (Bartley, R. Chambers, Williams, P. Chambers) 5:49,29, ... 4. ČR (Vraštil, Kopáč, O. Vetešník, J. Vetešník) 5:52, 69.

Ženy:
Skif: 1. Knapková (ČR) 7:24,17.

Volejbal

ženy:
Skupina A: Japonsko - Alžírsko 3:0 (15, 14, 7), Rusko - Velká Británie 3:0 (19, 10, 16), Itálie - Dominikánská republika 3:1 (17, -23, 19, 15).

Tabulka:
1. Japonsko 1 1 0 3:0 75:36 3
2. Rusko 1 1 0 3:0 75:45 3
3. Itálie 1 1 0 3:1 98:76 3
4. Dominikánská republika 1 0 1 1:3 76:98 0
5. Alžírsko 1 0 1 0:3 36:75 0
6. Velká Británie 1 0 1 0:3 45:75 0

Skupina B: Čína - Srbsko 3:1 (-16, 18, 13, 12),

Vzpírání

Ženy:
Do 48 kg: 1. Wang Ming-ťüan (Čína) 205 kg (trh 91 kg + nadhoz 114 kg), 2.Mijakeová (Jap.) 197 (87+110), 3. Rjang Čon-hwa (KLDR) 192 (80+112), 4. ramongkcholová (Thaj.) 191 (82+109), 5. Karagozová (Tur.) 187 (83+104), 6. Mizuočiová (Jap.) 176 (80+96), 7. Čanuová Ngangbamová (Ind.) 171 (74+97), 8. Rivasová (Kol.) 168 (70+98).

Lidovky.cz
diskuse
Poslat mailem
Vytisknout
Tip redakci

REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ,
NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS REGISTRACE

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07.Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky.

Prohlédněte si fotogalerii

Netradiční kalendář Dukly. Místo Saudka se sportovci nafotili sami
Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava
Miloš Zeman navštívil českou expozici na Západočínském mezinárodním veletrhu
Udivující barvy i tvary. Snímky vědců odhalují neviditelný svět
Radost i zklamání. To vše patří k senátním volbám
Do sv. Ignáce se s Pavlem Landovským přišli rozloučit herci i disidenti
Protesty v Hongkongu
Podívejte se na oceněné fotografie z Czech Press Photo

Zpět na článek:Výsledky z 1. hracího dne olympiády

Klíčová slova: výsledky, olympiáda,



Zpátky do historie!

Články jsou řazeny podle čtenosti.

Máte mazlíčka?

Přihlašte domácího miláčka do souboje domácích mazlíčků.



PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI