7. srpna 2012 21:17 Lidovky.cz > Sport > Olympiáda v Riu 2016

Výsledky z 11. hracího dne olympiády

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Volejbalistky: Dominikánská republika - USA | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Volejbalistky: Dominikánská republika - USA | foto: Reuters
LONDÝN Výsledky z 11. hracího dne olympijských her v Londýně 2012.

Atletika:

Kvalifikace:

Muži: 200 m - rozběhy: 1. Quiňónez (Ekv.) 20,28, ...27. Maslák (ČR) 20,67 - vyřazen.
110 m př. - rozběhy: 1. A. Merritt (USA) 13,07.
Trojskok: 1. Taylor (USA) 17,21.

Ženy: 5000 m - rozběhy: 1. T. Dibabaová (Et.) 14:58,48.
Oštěp: 1. Špotáková 66,19, ...14. Klimešová (obě ČR) 59,90 - vyřazena.

Basketbal - ženy:

Čtvrtfinále: Francie - ČR 71:68 (16:12, 28:28, 41:51) Nejvíce bodů: Dumercová 23, Miyemová 14, Yacoubouvá 9 - Vítečková 17, Burgrová 16, Veselá a Elhotová 12. Rozhodčí: Benito (Braz.), Grinterová (USA), Nudžaím (Lib.). Fauly: 14:14. Trestné hody: 18/16 - 10/7. Trojky: 5:3. Diváci: 9174. USA - Kanada 91:48 (42:21), Austrálie - Čína 75:60 (35:36), Rusko - Turecko 66:63 (34:28).

Semifinálové dvojice: Francie - Rusko, USA - Austrálie.

Cyklistika - dráhová:

Muži: Keirin: 1. Hoy (Brit.), 2. Levy (Něm.), 3. Van Velthooven (N. Zél.) a Mulder (Niz.), 5. Perkins (Austr.), 6. Awang (Malaj.), ...17. Špička (ČR).

Ženy: Sprint: Finále: Mearesová (Austr.) - Pendletonová (Brit.) 2:0 (11,218, 11,348).
O 3. místo: Kuo Šuang (Čína) - Vogelová (Něm.) 2:0 (11,532, 11,591).
Další pořadí: 5. Krupeckaiteová (Lit.), 6. Guerrová (Kuba), 7. Šuliková (Ukr.), 8. Panarinová (Běl.).
Omnium: 1. Trottová (Brit.) 18 bodů, 2. Hammerová (USA) 19, 3. Edmondsonová (Austr.) 24, 4. Whittenová (Kan.) 37, 5. D'Hooreová (Belg.) 45, 6. Wildová (Niz.) 50, 7. Kiesanowská (N. Zél.) 55, 8. Garcíová (Kuba) 57.

Fotbal:

Muži - semifinále: Mexiko - Japonsko 3:1 (1:1) Branky: 31. Fabián, 65. Peralta, 90+3. Cortés - 12. Ocu.

Házená - ženy:

Čtvrtfinále: Norsko - Brazílie 21:19 (9:13), Španělsko - Chorvatsko 25:22 (13:12), Korea - Rusko 24:23 (14:11),

Jachting:

Muži: RS:X (konečné pořadí): 1. Van Rijsselberge (Niz.) 15 b., 2. Dempsey (Brit.) 41, 3. Miarczynski (Pol.) 60, 4. Wilhelm (Něm.) 64, 5. Bontemps (Fr.) 70, 6. Kokalinis (Řec.) 77, 7. Tobin (N. Zél.) 96, 8. Plavsic (Kan.) 100.

Ženy: RS:X (konečné pořadí): 1. Alabauová (Šp.) 26, 2. Petajaová (Fin.) 46, 3. Nocetiová-Klepacká (Pol.) 47, 4. Maslivecová (Ukr.) 48, 5. Delleová (Něm.) 51, 6. Korsizová (Izr.) 56, 7. Shawová (Brit.) 59, 8. Piconová (Fr.) 89.

Jezdectví - drezura

Družstva: 1. Británie (Hester/kůň Uthopia, Bechtolsheimerová/Mistral Hojris, Dujardinová/Valegro) 79,979, 2. Německo 78,216, 3. Nizozemsko 77,124, 4. Dánsko 73,846, 5. Švédsko 72,706, 6. USA 72,435, 7. Španělsko 72,287.

Plážový volejbal:

Semifinále:
Muži: Alison, Emanuel (1-Braz.) - Plavinš, Šmedinš (17-Lot.) 2:0 (15, 20),

Ženy: Walshová, Mayová-Treanorová (3-USA) - Čang Si, Süe Čchen (2-Čína) 2:0 (20, 20),

Pozemní hokej - muži:

Skupina A: Austrálie - Pákistán 7:0 (4:0), Argentina - JAR 6:3 (2:2), Španělsko - Velká Británie 1:1 (0:1).
Konečná tabulka:
1. Austrálie 5 3 2 0 23:5 11
2. Velká Británie 5 2 3 0 14:8 9
3. Španělsko 5 2 2 1 8:10 8
4. Pákistán 5 2 1 2 9:16 7
5. Argentina 5 1 1 3 10:14 4
6. JAR 5 0 1 4 11:22 1

Skupina B: Korea - Nizozemsko 2:4 (0:2), Belgie - Indie 3:0 (1:0), Německo - Nový Zéland 5:5 (2:4).
Konečná tabulka:
1. Nizozemsko 5 5 0 0 18:7 15
2. Německo 5 3 1 1 14:11 10
3. Belgie 5 2 1 2 8:7 7
4. Korea 5 2 0 3 9:8 6
5. Nový Zéland 5 1 2 2 10:14 5
6. Indie 5 0 0 5 6:18 0

Semifinálové dvojice: Austrálie - Německo, Nizozemsko - Británie.

Skupina A: Austrálie - Pákistán 7:0 (4:0), Argentina - JAR 6:3 (2:2),

Tabulka:
1. Austrálie 5 3 2 0 23:5 11
2. Velká Británie 4 2 2 0 13:7 8
3. Španělsko 4 2 1 1 7:9 7
4. Pákistán 5 2 1 2 9:16 7
5. Argentina 5 1 1 3 10:14 4
6. JAR 5 0 1 4 11:22 1

Skupina B: Korea - Nizozemsko 2:4 (0:2), Belgie - Indie 3:0 (1:0),

Tabulka:
1. Nizozemsko 5 5 0 0 18:7 15
2. Německo 4 3 0 1 9:6 9
3. Belgie 5 2 1 2 8:7 7
4. Korea 5 2 0 3 9:8 6
5. Nový Zéland 4 1 1 2 5:9 4
6. Indie 5 0 0 5 6:18 0

Rychlostní kanoistika (disciplíny s českou účastí):

Muži: K4 1000 m: Rozjížďka: 1. Maďarsko (Kammerer, Tóth, Kulifai, Paumann) 2:54,153, 2. ČR (Havel, Trefil, Dostál, Štěrba) 2:54,267.
Semifinále: 1. Austrálie (T. Smith, D. Smith, Stewart, Clear) 2:52,505, ...3. ČR (Havel, Trefil, Dostál, Štěrba) 2:53,984 - postoupili do finále.

C2 muži 1000 m: Rozjížďka: 1. Kretschmer, Kuschela (Něm.) 3:34,435, ...4. Radoň, Dvořak (ČR) 3:38,711.
Semifinále: 1. Mao-sing Chuang, Čchiang Li (Čína) 3:37,746, 2. Radoň, Dvořák (ČR) 3:37,839 - postoupili do finále.

Sportovní gymnastika:

Muži:
Bradla: 1. Feng Če (Čína) 15,966, 2. Nguyen (Něm.) 15,800, 3. Sabot (Fr.) 15,566, 4. K. Tanaka (Jap.) 15,500, 5. Corral (Mex.) 15,333, 6. Tsolakidis (Řec.) a Garibov (Rus.) oba 15,300, 8. J. Tanaka (Jap.) 15,100.
Hrazda: 1. Zonderland (Niz.) 16,533, 2. Hambüchen (Něm.) 16,400, 3. Cou Kchaj (Čína) 16,366, 4. Čang Čcheng-lung (Čína) 16,266, 5. Leyva 15,833, 6. Horton (oba USA) 15,466, 7. Garibov (Rus.) 15,333, 8. Kim Či-hun (Korea).

Ženy:
Kladina: 1. Teng Lin-lin 15,600, 2. Suej Lu (obě Čína) 15,500, 3. Raismanová (USA) 15,066, 4. Ponorová (Rum.) 15,066, 5. Afanasjevová (Rus.) 14,583, 6. Iordacheová (Rum.) 14,200, 7. Douglasová (USA) 13,633, 8. Komovová (Rus.) 13,166.
Prostná: 1. Raismanová (USA) 15,600, 2. Ponorová (Rum.) 15,200, 3. Mustafinová (Rus.) 14,900, 4. Ferrariová (It.)14,900, 5. Mitchellová (Austr.) 14,833, 6. Afanasjevová (Rus.) 14,566, 7. Wieberová (USA) 14,500, 8. Izbasaová (Rum.) 13,333.

Stolní tenis:

Ženy:

Družstva - finále: Čína - Japonsko 3:0 Li Siao-sia - Fukuharaová 3:1 (6, -9, 2, 5), Ting Ning - Išikawová 3:0 (4, 10, 4), Kuo Jüe, Li Siao-sia - Hiranová, Išikawová 3:1 (6, 3, -9, 5).

O 3. místo: Singapur - Korea 3:0 Feng Tchien-wej - Kim Kjong-a 3:1 (8, 9, -4, 11), Li Ťia-wej - Sok Ha-čung 3:1 (5, 8, -6, 8), Wang Jüe-ku, Li Ťia-wej - Tang Je-so, Sok Ha-čung 3:1 (9, 6, -6, 5).

Synchronizované plavání:

Dvojice - finále: 1. Iščenková, Romašinová (Rus.) 197,100, 2. Carbonellová, Fuentesová (Šp.) 192,900, 3. Chuang Süe-čchen, Liou Ou (Čína) 192,870, 4. Boudreauová-Gagnonová, Marcotteová (Kan.) 189,120, 5. Inuiová, Kobajašiová (Jap.) 186,740, 6. Jušková, Sydorenková (Ukr.) 184,870, 7. Lapiová, Perrupatová (It.) 181,420, 8. Plataniotiová, Solomuová (Řec.) 178,560, ...v kvalifikaci 14. Bernardová, Dufková (ČR) 171,840.

Triatlon:

Muži: 1. A. Brownlee (Brit.) 1:46:25, 2. Gómez (Šp.) -11, 3. J. Brownlee (Brit.) -31, 4. Hauss -49, 5. Vidal (oba Fr.) -56, 6. Frodeno (Něm.) -1:01, 7. Brjuchankov (Rus.) -1:10, 8. Riederer (Švýc.) -1:21, ...30. Čelůstka -3:52, 45. Švarc (oba ČR) -5:43.

Vodní pólo - ženy:

Semifinále: USA - Austrálie 11:9 po prodl.,
O 5.-8. místo: Čína - Itálie 14:10

Volejbal - ženy:

Čtvrtfinále: Japonsko - Čína 3:2 (26, -23, 23, -23, 16), Brazílie - Rusko 3:2 (-24, 22, -19, 22, 19), USA - Dominikánská republika 3:0 (14, 21, 22), Korea - Itálie 3:1 (-18, 21, 20, 18).
Semifinálové dvojice: Brazílie - Japonsko, USA - Korea.

ČTK, Lidovky.cz
  • 0Diskuse




REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.

Najdete na Lidovky.cz