COIMBRA - PLZEŇ 1:1
Utkání končí. Plzeň hrála v Coimbře 1:1 a postupuje do vyřazovacích bojů Evropské ligy.
93. minuta
Coimbra se nadechuje k závěrečnému náporu, Plzeň ale zatím odolává. Ubránila i rohový kop.
90. minuta
Sudí nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
88. minuta
gól
Coimbra vyrovnává z penalty! Po souboji s Čišovský si Edinho vykoledoval pokutový kop, který sám vzápětí proměnil. Kozáčik skákal do opačného směru, než mířila střela.
87. minuta
Coimbra
Edinho se k hlavičce nedostal, po soubojí s ním se ale s bolestivou grimasou ze hřiště nezvedá Čišovský.
85. minuta
Plzeň
Ze hry je stažen plzeňský Ďuriš, jeho nahradí Malakjan.
80. minuta
Plzeň
Horváth je stále ošetřován, a tak se k přímému kopu postavil stoper Procházka. I z velké vzdálenosti dokázal gólmana Ricarda protáhnout, který projektil vyrazil jen na roh.
78. minuta
Plzeň
Plzeň i přes blížící se závěr stále hraje především na útočné polovině co nejdále od branky. Hru kontroluje.
73. minuta
Plzeň
Hřiště opouští Štípek, který vybojoval penaltu, a nahrazuje ho Zeman.
70. minuta
Plzeň si aktivní hrou hlídá vedení, které jí zaručuje postup do jarních vyřazovacích bojů Evropské ligy. Coimbra se snaží nepříznivý stav zvrátit, v útoku se však nedokáže výrazněji prosadit.
65. minuta
Plzeň
Horova hlavička byla sražená, míč se ale odrazil přímo k Daridovi, jenž vypálil bez přípravy. Pro domácí naštěstí jen doprostřed, kde stál připravený Ricardo.
62. minuta
Ďuriš nepřesnou přihrávkou založil protiútok soupeře. Po tvrdém zákroku Řezníka se penalty dožadují i domácí, marně.
60. minuta
Coimbra
Oguvova střela z velké vzdálenosti byla hodně nepřesná. Do lepších pozic se Coimbra zatím nemůže prokombinovat.
57. minuta
gól
Plzeň vede v Coimbře 1:0! Penaltu proměnil kapitán Pavel Horváth. Západočeši tak jasně kráčí za postupem.
56. minuta
důležité
Penalta pro Plzeň! Štípek si po průniku do pokutového území vykoledoval faul.
52. minuta
Plzeň
Přečíslení Plzně překazil nepřesnou přihrávkou Bakoš. Štípek byl na pravé straně vápna zcela osamocený.
48. minuta
Coimbra
Wilson střílel z velké vzdálenosti, přesto Kozáčika vystrašil. Plzeňský brankář ale nakonec zasahovat nemusel, míč totiž prosvištěl testě vedle pravé tyče.