19:37
WASHINGTON - Je nejlepším hokejistou světa. A také hráčem, který má jednu z nejtvrdších střel v NHL. O tom, že tomu tak je, podal Alexander Ovečkin důkaz v nočním zápase svého Washingtonu s NY Islanders. Kapitán Capitals totiž na konci první třetiny vypálil z mezikruží bombu, která se nezastavila o síťku v brance Dwyana Rolosona, ale o čelist obránce Jacka Hillena.

Zraněný obránce Hillen. foto: ČTK

Ruský "car", jak se Alexanderovi Ovečkinovi přezdívá, na sebe opět upozornil. V nočním vítězném zápase s NY Islanders (7:2) sice tentokrát nebodoval, přesto jeden "přesný zápas" zaznamenal. V 18. minutě za stavu 2:1 hráli Caps přesilovou hru, když se puk odrazil do volného prostoru před brankáře Rolosona.

JAK OVEČKIN ZRANIL HILLENA:

Do něj vlétl jako uragán Ovečkin a svou pověstnou střelou nápřahem vypálil. Do cesty jeho projektilu se ale postavil obránce "Ostrovanů" Jack Hillen. Ten tvrdou ránu schytal přímo do nechráněné brady.

Pro čtyřiadvacetiletého amerického obránce v ten okamžik zápas skončil, stejně starý Ovečkin mu svou střelou přerazil čelist a poškodil chrup. Hillen musel ihned po zápase v nemocnici podstoupit operaci, bez hokeje se bude muset nyní obejít šest až osm týdnů. Určitou dobu také bez normální stravy...

Šárka Hamrusová: Díky laktační poradkyni jsem si přestala myslet, že je chyba ve mně

Šárka chtěla kojit. Chvíli to ale vypadalo, že se jí to nepodaří. Díky správně zvolené laktační poradkyni nakonec dosáhla úspěchu. Poslechněte si...