14:43
BUKUREŠŤ - Za vyloučení pusu. Impulzivní trenér Rapidu Bukurešť Marius Sumudica byl vykázán na tribunu při utkání rumunské ligy s fotbalisty Gaz Metan Medias za bouřlivé oslavy gólů. Ještě před svým odchodem ze hřiště za to "odměnil" sudího polibkem na tvář.

"Udělal jsem to, protože jsem byl pod obrovským tlakem. Když jsem ho líbal, cítil jsem nějaký drahý parfém...," pochlubil se po zápase Sumudica, jehož tým zvítězil 2:1, přestože od osmé minuty prohrával.

V závěru prvního poločasu domácí tým dokázal za tři minuty skóre otočit a čtyřicetiletý kouč slavil oba góly sprintem. Po druhé brance Rapidu doběhl Sumudica z lavičky až k brankové čáře před kotel fanoušků svého mužstva.

Disciplinární komise udělila trenérovi za jeho chování distanc na dva zápasy a pokutu v přepočtu 20 tisíc korun.