Pátek 26. dubna 2024, svátek má Oto

15:30
PRAHA - Podobný zápas NHL už dlouho nezažila. Duel mezi Philadelphií a Winnipegem přinesl celkem 17 branek a skončil divokým vítězstvím hostů 9:8. Brankář Pavelec se tak mohl radovat z bodů, přestože kotouč ze sítě lovil celkem sedmkrát a v 51. minutě byl střídán.

Hokejisté Winnipegu foto: ČTK

"V polovině druhé třetiny jsme vedli 6:2 a na začátku třetí třetiny najednou prohráváme 6:7. Bylo těžké dostat se zpět do utkání, ale naštěstí jsme to dokázali," řekl Ladd, který 66 sekund před koncem třetí třetiny rozhodl o vítězství Jets.

Pokud se některý z diváků v úvodu třetí třetiny zdržel v útrobách stadionu, přišel o hodně: aktéři utkání se v bláznivé pasáži do černého trefili rovnou pětkrát. V dresu Letců si po jednom bodu za asistenci připsal Jágr a Voráček.

Na všech 17 gólů se můžete podívat v následujícím videu:

Utkání, v němž padlo 18 branek, viděla nejslavnější hokejová soutěž naposledy v lednu roku 1996. Tehdy San José přestřílelo Pittsburgh vysoko 10:8.