Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

22:42
ISTANBUL - Útočník Milan Baroš se vrátil do sestavy Galatasarye po trestu za žluté karty, ale hned si zadělal na další disciplinární postih. Český reprezentant sice odehrál celých devadesát minut istanbulského derby s ligovým lídrem Fenerbahce, které jeho tým prohrál 1:2, po utkání ale dostal za protesty od rozhodčího červenou kartu.

Baroš a Hagi. foto: Reprofoto

Baroše tak možná čeká další vynucená pauza, poté co musel minulý zápas vynechat kvůli žlutým kartám. Před týdnem měl navíc na tréninku rozmíšku s trenérem Gheorghe Hagim - (VÍCE ZDE).

Domácí Galatasaray se ujal vedení po Kazimově brance, Fenerbahce ale v 76. minutě díky Semihu Sentürkovi vyrovnalo a obrat dokonal tři minuty před koncem Alex. Baroš dostal v normální hrací době žlutou kartou za odkopnutí míče po odpískání.