13:10
VALLADOLID - Útočník Antonio Calle z Valladolidu chtěl v úterním zápase Španělského poháru přelstít brankáře Espaňolu penaltou po vzoru legendárního Antonína Panenky, ale místo toho byl pro smích, když jeho "dloubák" skončil v gólmanových rukavicích. Calle měl po utkání hlavu v dlaních. I kvůli jeho zkratu fotbalisté Valladolidu ze soutěže vypadli.

"Jestli jsou fandové rozzuření, protože si myslí, že jsem se rozhodl špatně, tak se jim omlouvám. A zároveň děkuji spoluhráčům, protože mě podporovali od chvíle, kdy jsem penaltu nedal. Stáli za mnou celý zápas, povzbuzovali mě v poločase i po utkání," líčil Calle.

Svému týmu hodně uškodil. Valladolid sice byl po úvodní prohře s Espaňolem 0:2 ve špatné výchozí pozici, ale v úterní venkovní odvetě mohl už v desáté minutě duel zdramatizovat, kdyby Calle proměnil penaltu. Zápas skončil 1:1 a Espaňol mohl slavit postup do osmifinále.