7. srpna 2016 9:00 Lidovky.cz > Sport > Hokej

VIDEO Jatka v Litvínově. Hokejisté se se Záhřebem několikrát porvali, zápas se nedohrál

Brankář Jaroslav Janus se diví, co hokejisté Záhřebu v přípravě zkoušeli. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Brankář Jaroslav Janus se diví, co hokejisté Záhřebu v přípravě zkoušeli. | foto: Ondřej BičištěMAFRA
LITVÍNOV/PRAHA Duel Litvínova s týmem KHL Záhřebem se nedohrál. Sudí zápas v čase 52:02 za stavu 1:0 pro Medveščak po neustálých potyčkách hráčů na ledě předčasně ukončili.

V Litvínově viděli diváci jedinou branku, když se ve 43. minutě trefil obránce Katic. Duel s chorvatským celkem, jehož barvy hájí český obránce Jakub Krejčík a útočníci Tomáš Mertl a Jiří Smejkal, provázely bitky už od druhé třetiny.

V 53. minutě se poté, co byl Karel Kubát nesportovně zezadu seknut do nohou, do potyčky zapojili téměř všichni hráči a sudí Petružálek s Turčanem zápas ukončili.

„Měli tam už ve druhé třetině takové dva stromy a trefili naše hráče tvrdě. Začali hrát tvrdě a ještě si stěžovali rozhodčím, že je to příprava, tak nevím, proč tak provokují,“ řekl klubovému serveru slovenský brankář Litvínova Jaroslav Janus.

„Jsou to hráči ze zámoří, ale je to přípravný zápas a jde hlavně o to si vyzkoušet nějaké věci z tréninku. Ne se tu pobít pomalu už v první třetině,“ dodal.