23:02
ŘÍM - Fotbalisté Interu Milán mohou v této sezoně získat hned tři trofeje. Dnes vybojovali první, když ve finále Italského poháru porazili AS Řím 1:0 a triumfovali v soutěži pošesté v historii. S AS Řím soupeří také v italské lize, kde mají v čele tabulky dvě kola před koncem dvoubodový náskok. Navíc jsou ve finále Ligy mistrů.

Diego Milito a Mario Balotelli.

Římané sice nedávno v lize Inter porazili a vrátili se do boje o titul, ve finále poháru však na svého rivala nestačili. Zasloužil se o to nejlepší střelec Interu Argentinec Diego Milito, který ač tísněn dvěma obránci zařídil pět minut před přestávkou jediný gól zápasu.

ZKRAT FRANCESCA TOTTIHO:

Milito si spravil chuť poté, co mu v úvodu zápasu nebyl uznán gól kvůli ofsajdu. To rozlítilo trenéra Interu Josého Mourinha, který se domáhal možnosti prohlédnout si situaci na přenosném televizoru, který byl na hrací ploše k dispozici čtvrtému rozhodčímu.

Závěr zápasu nedohrál kapitán AS Francesco Totti, který neudržel nervy na uzdě a ošklivě a nesmyslně nakopnul do stehna Maria Balotelliho, za což byl vyloučen. Útočník Interu musel střídat, stejně jako v 6. minutě zraněný Sneijder, místo kterého na hřiště naskočil.

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...