14:18
DENVER - Teprve druhá vítězná bitka z jedenácti v letošní sezoně skončila nešťastně pro českého obra Davida Kočího z Colorada. Útočník "Lavin" se již ve 3. minutě porval s bijce St. Louis Blues D.J. Kingem. Přestože nad svým sokem jasně vyhrál na body, zároveň si při jednom z tvrdých úderů zlomil pravou ruku.

NHL se zase na chvíli bude muset obejít bez tvrdých pěstí českého pořízka Davida Kočího. Osmadvacetiletý pražský rodák se hned ve 3. minutě nočního duelu se St. Louis Blues pustil do bitky s hostujícím D.J. Kingem.

Svého soupeře zasypal sprškou nekompromisních úderů a podle serveru www.hockeyfights.com si připsal v jedenácté letošní bitce druhé vítězství. Po jednom zásahu soupeře si ale zlomil pravou ruku, kterou si již v závěru souboje očividně šetřil. Po konzultaci s rozhodčími tak poté, co oba kohouty roztrhli zamířil přímo do kabiny a nemocnice. Vítězná bitka nakopla Kočího spoluhráče, kteří porazili "bluesmany" 5:2.

PĚSTNÍ SOUBOJ DAVIDA KOČÍHO S D.J. KINGEM:

Jak dlouho bude svému týmu chybět, zatím vedení Colorada neoznámilo. Kočí letos zasáhl do 42 zápasů (nejvíce ve svém zámořské kariéře), připsal si jeden gól a nasbíral 84 trestných minut (30. nejvyšší počet v lize).