8:00
COLUMBUS - Nad okem mu zůstane památka do konce života, protože v pátečním zápase NHL s New Yorkem Rangers dostal ránu pukem do čela a velmi krvácivou ránu mu lékař musel sešít třiceti stehy. Útočník Columbusu Matt Calvert však ukázal, že je tvrďák, když se vrátil zpátky do zápasu a vítězným gólem rozhodl o výhře svého týmu (4:2).

Šťastný Matt Calvert s obrovskou jizvou nad okem. foto: Twitter

NHL: Kempný si připsal premiérový bod u vítězného gólu Chicaga

S povolením lékařů si Calvert nechal ještě čerstvou ránu přelepit náplastí a ve třetí třetině byl u klíčové akce zápase.

I když Rangers srovnali na 2:2 a v 52. minutě hráli přesilovku, po špatné rozehrávce se zmocnil v obranném pásmu puku William Karlsson a ujížděl s Calvertem na jediného beka soupeře.

Calvert si přebral přihrávku ve středním pásmu, obránci pak naznačil přihrávku zpět, místo toho však na pravém kruhu vypálil, prostřelil gólmana Lundqvista a rozhodl o výhře svého týmu, který ji pojistil ještě gólem do prázdné brány.

Když pak Calvert pózoval po zápase v kabině s obrovskou jizvou, nikdo se mu nemohl divit, že měl hrdina zápasu úsměv od ucha k uchu.