Los 1. kola mužské dvouhry tenisového Australian Open
Djokovič (1-Srb.) - Lorenzi (It.),
Giraldo (Kol.) - hráč z kvalifikace,
Ito (Jap.) - Starace (It.),
Mahut (Fr.) - ŠTĚPÁNEK (29-ČR),
Raonic (23-Kan.) - Volandri (It.),
ROSOL (ČR) - Petzschner (Něm.),
Stebe (Něm.) - Hewitt (Austr.),
Haase (Niz.) - Roddick (15-USA),
Tipsarevič (9-Srb.) - Tursunov (Rus.),
hráč z kvalifikace - Duckworth (Austr.),
Južnyj (Rus.) - hráč z kvalifikace,
Seppi (It.) - Gasquet (17-Fr.),
Chela (27-Arg.) - Russell (USA),
Kunicyn (Rus.) - Andújar (Šp.),
Bachinger (Něm.) - Sweeting (USA),
Machado (Port.) - Ferrer (5-Šp.),
A. Murray (4-Brit.) - Harrison (USA),
Malisse (Belg.) - Roger-Vasselin (Fr.),
Llodra (Fr.) - Gulbis (Lot.),
Gimeno-Traver (Šp.) - Bogomolov (32-Rus.),
Troicki (19-Srb.) - Ferrero (Šp.),
García-López (Šp.) - Kukuškin (Kaz.),
Bellucci (Braz.) - Sela (Izr.),
Matoševič (Austr.) - Monfils (14-Fr.),
Simon (12-Fr.) - hráč z kvalifikace,
Benneteau (Fr.) - Beck (SR),
Souza (Braz.) - Ebden (Austr.),
Robert (Fr.) - Nišikori (24-Jap.),
Granollers (26-Šp.) - Levine (USA),
Gil (Portug.) - Dodig (Chorv.),
hráč z kvalifikace - Mello (Braz.),
Istomin (Uzb.) - Tsonga (6-Fr.),
Fish (8-USA) - Muller (Luc.),
Falla (Kol.) - Fognini (It.),
Montaňés (Šp.) - Riba (Šp.),
Kohlschreiber (Něm.) - Mónaco (25-Arg.),
Mayer (20-Něm.) - Yen-hsun Lu (Tchaj-wan),
hráč z kvalifikace - Darcis (Belg.),
hráč z kvalifikace - Kavčič (Slovin.),
Mannarino (Fr.) - Del Potro (11-Arg.),
Dolgopolov (13-Ukr.) - Jones (Austr.),
Kamke (Něm.) - Hanescu (Rum.),
De Schepper (Fr.) - Querrey (USA),
Tomic (Austr.) - Verdasco (22-Šp.),
Melzer (31-Rak.) - Karlovič (Chorv.),
Berlocq (Arg.) - hráč z kvalifikace,
Prodon (Fr.) - Beck (Něm.),
hráč z kvalifikace - Federer (3-Švýc.),
BERDYCH (7-ČR) - Ramos (Šp.),
O. Rochus (Belg.) - hráč z kvalifikace,
Stachovskij (Ukr.) - hráč z kvalifikace,
hráč z kvalifikace - Anderson (30-JAR),
Wawrinka (21-Švýc.) - Paire (Fr.),
Baghdatis (Kypr) - Becker (Něm.),
Chardy (Fr.) - Dimitrov (Bul.),
Kubot (Pol.) - Almagro (10-Šp.),
Isner (16-USA) - Mitchell (Austr.),
Nieminen (Fin.) - Nalbandian (Arg.),
Cipolla (It.) - Davyděnko (Rus.),
Mayer (Arg.) - F. López (18-Šp.),
Ljubičič (28-Chorv.) - hráč z kvalifikace,
hráč z kvalifikace - Young (USA),
Haas (Něm.) - hráč z kvalifikace,
hráč z kvalifikace - Nadal (2-Šp)
Los 1. kola ženské dvouhry tenisového Australian Open
Wozniacká (1-Dán.) - Rodionovová (Austr.),
Bartyová (Austr.) - Tatišviliová (Gruz.),
Parmentierová (Fr.) - Kudrjavcevová (Rus.),
Cornetová (Fr.) - Niculescuová (31-Rum.),
ŠAFÁŘOVÁ (24-ČR) - McHaleová (USA),
hráčka z kvalifikace - Erakovicová (N. Zél.),
hráčka z kvalifikace - Martičová (Chorv.),
hráčka z kvalifikace - Jankovičová (13-Srb.),
Clijstersová (11-Belg.) - hráčka z kvalifikace,
Foretzová (Fr.) - Baltachaová (Brit.),
Rusová (Niz.) - Curenková (Ukr.),
hráčka z kvalifikace - Hantuchová (20-SR),
Medinaová (26-Šp.) - BIRNEROVÁ (ČR),
Mayrová-Achleitnerová (Rak.) - Govorcovová (Běl.),
Arvidssonová (Švéd.) - Rogowská (Austr.),
Pěrvaková (Kaz.) - Li Na (5-Čína),
Azarenková (3-Běl.) - Watsonová (Brit.),
Dellacquaová (Austr.) - Jovanovská (Srb.),
Keothavongová (Brit.) - Barthelová (Něm.),
Moritaová (Jap.) - CETKOVSKÁ (32-ČR),
Pennettaová (19-It.) - hráčka z kvalifikace,
Briantiová (It.) - Falconiová (USA),
BENEŠOVÁ (ČR) - Johanssonová (Fr.),
Rezaiová (Fr.) - Šuang Pcheng (16-Čína),
Schiavoneová (10-It.) - Pousová-Tiová (Šp.),
Jakimovová (Běl.) - Oprandiová (It.),
Dateová-Krummová (Jap.) - Daniiliduová (Řec.),
Hercogová (Slovin.) - Görgesová (22-Něm.),
Wickmayerová (28-Belg.) - Voskobojevová (Kaz.),
Pironkovová (Bul.) - Mirzaová (Indie),
hráčka z kvalifikace - Halepová (Rum.),
Matteková-Sandsová (USA) - A. Radwaňská (8-Pol.),
Zvonarevová (7-Rus.) - Dulgheruová (Rum.),
Rodinová (Rus.) - HRADECKÁ (ČR),
Makarovová (Rus.) - Tanasugarnová (Thaj.),
Larssonová (Švéd.) - Kanepiová (25-Est.),
Cibulková (17-SR) - Rybáriková (SR),
Marinová (Kan.) - Arnová (Maď.),
Brémondová (Fr.) - ZÁHLAVOVÁ-STRÝCOVÁ (ČR),
Paszeková (Rak.) - S. Williamsová (12-USA),
Lisická (14-Něm.) - hráčka z kvalifikace,
Peerová (Izr.) - Hollandová (Austr.),
Stephensová (USA) - Solerová (Šp.),
Scheepersová (JAR) - Kuzněcovová (18-Rus.),
Kerberová (30-Něm.) - Bobušičová (Austr.),
Duboisová (Kan.) - Vesninová (Rus.),
Minellaová (Luc.) - hráčka z kvalifikace,
Dulková (Arg.) - Šarapovová (4-Rus.),
Stosurová (6-Austr.) - Cirsteaová (Rum.),
hráčka z kvalifikace - U. Radwaňská (Pol.),
hráčka z kvalifikace - Erraniová (It.),
hráčka z kvalifikace - Petrovová (29-Rus.),
Vinciová (23-It.) - Cadantuová (Rum.),
Keysová (USA) - Čeng Ťie (Čína),
Dokičová (Austr.) - Čakvetadzeová (Rus.),
Razzanová (Fr.) - Bartoliová (9-Fr.),
Pavljučenkovová (15-Rus.) - ZAKOPALOVÁ (ČR),
K. Bondarenková (Ukr.) - Kingová (USA),
Barroisová (Něm.) - Krajiceková (Niz.),
Domínguezová (Šp.) - Ivanovičová (21-Srb.),
Kirilenková (27-Rus.) - Gajdošová (Austr.),
Čang Šuaj (Čína) - Wozniaková (Kan.),
Beguová (Rum.) - Suárezová (Šp.),
Duševinová (Rus.) - KVITOVÁ (2-ČR).