Tipuj výsledky LM. Velká soutěž Lidových novin má za sebou třetí kolo

10:49
PRAHA - Od prvního kola fotbalové Ligy mistrů probíhá na serveru Lidovky.cz soutěž v odhadování výsledků zápasů o LCD televizor Samsung. Po třetím kole již známe nejúspěšnější tipéry kola i v celkovém pořadí. Mezi těmi z kategorie VIP se nejvíce dařilo internacionálovi a glosátorovi poměrů v českém fotbale Ladislavu Vízkovi.

Manchester United - Burzaspor (Nani slaví gól) foto: ČTK

Hra je teprve na svém začátku, takže pokud jste se do ní nestihli zapojit, nezoufejte. Můžete tak učinit třeba hned... Body za úvodní tři kola jsou sice rozdány, ale o majiteli hlavní ceny se rozhodne až po skončení finále celé soutěže LM. Na zamíchání celkového pořadí na čele tak máte ještě dostatek času.

Zvláště, když se dvě nejhorší kola základních skupin každému soutěžícímu škrtají. Jedinou podmínkou pro účast v tipovačce je mít na facebook.com založený profil.

Zapojte se do soutěže o LCD televizor Samsung

Ve třetím kole byl nejúspěšnějším tipérem Jakub Fryš, který získal 74 bodů. Na druhém místě se umístil Luboš Pišan se 73 body a na třetím místě Jaroslav Novotný se 70 body.

Do čela celé soutěže se dostal Šimon Novotný, který zatím získal 150 bodů (48, 60 a 42 bodů v jednotlivých kolech), druhý je se stejným bodovým ziskem David Haviar a třetí Lukáš Pěkný (145 bodů). Vedoucí muž po dvou kolech Václav Vokáč získal ve třetím kole pouze 21 bodů a klesl se 131 body (50 a 60 bodů v  prvních dvou kolech) až na 11. místo.

DÁLE ČTĚTE

Štěstí zkoušeli, stejně jako v prvních dvou kolech také V.I.P. tipéři, tentokrát dvojice Marian Jelínek (kouč Plzně) a fotbalový internacionál Ladislav Vízek. Lépe si poprvé z této dvojice vedl druhý jmenovaný, který trefil 13 ze 16 zápasů a stanovil tak zatím rekord V.I.P. tipérů. Jelínek si udržel svou normu a trefil opět deset výsledků.