Tipuj výsledky LM. Velká soutěž Lidových novin má za sebou druhé kolo

15:10aktualizováno  15:28
PRAHA - Od prvního kola fotbalové Ligy mistrů probíhá na serveru Lidovky.cz soutěž v odhadování výsledků zápasů o LCD televizor Samsung. Po druhém kole již známe nejúspěšnější tipéry kola i v celkovém pořadí. Mezi těmi z kategorie VIP se nejvíce dařilo stejně jako v prvním kole Marianu Jelínkovi, kouči hokejistů Plzně. Stejně bodů za druhé kole získal i český profesionální boxer Lukáš Konečný.

Eto´o a Sneijder. foto: Reuters

Hra je teprve na svém začátku, takže pokud jste se do ní nestihli zapojit, nezoufejte. Můžete tak učinit třeba hned... Body za první dvě kola jsou sice rozdány, ale o majiteli hlavní ceny se rozhodne až po skončení finále celé soutěže LM. Na zamíchání celkového pořadí na čele tak máte ještě dostatek času.

Zvláště, když se dvě nejhorší kola základních skupin každému soutěžícímu škrtají. Jedinou podmínkou pro účast v tipovačce je mít na facebook.com založený profil.

Zapojte se do soutěže o LCD televizor Samsung

Ve druhém kole byl nejúspěšnějším tipérem Bulas Nik, který získal 74 bodů. Na druhém místě se umístili shodně Malohlav Ondřej a Radek Souček s 65 body. Vítěz prvního kola Cyril Kuba získal tentokrát "jen" 32 bodů (celkem 107), i tak mu ale v celkovém pořadí patří třetí pozice.

Lépe si zatím vede se 110 Václav Vokáč (50 bodů v prvním kole a 60 ve druhém) a Šimon Novotný 108 (48 a 60). To ukazuje i na to, že pro celkové umístění není důležité vyhrávat jednotlivá kola, ale předvádět konstantní výkony po celou soutěž. Ostatně to neplatí jen pro tipery, ale i jednotlivé týmy. Jedině tak můžete dosáhnout na celkový triumf!

Štěstí vyzkoušelo stejně jako v prvním kole i kvarteto VIP tipérů, které však nemělo možnost získat bonusy za přesné výsledky. Nejpřesnější odhad prokázal stejně jako před dvěma týdny trenér hokejové Plzně Marian Jelínek, jenž trefil deset utkání ze šestnácti (10/16, dohromady za 10 bodů). Mimo jiné očekával vítězství Šachťaru 3:0 na půdě skvěle hrající portugalské Bragy.

DÁLE ČTĚTE

Stejně si vedl i čerstvý profesionální mistr Evropy v boxu Lukáš Konečný. Jen o jeden přesný výsledek zpět byl československý internacionál a známý glosátor ze zákulisí fotbalu Ladislav Vízek (9/16 za 9 bodů). Nejhůře se vedlo od středy nejúspěšnějšímu trenérovi v české extralize co do počtu vítězství Vladimírovi Růžičkovi, který správě tipnul 7 ze 16 zápasů (7 bodů).

Kouč Slavie je ale znám svou soutěživostí a v dalším kole, které se hraje za tři týdny bude určitě chtít svou bilanci vylepšit. Stejně tak ale i další tipující.

2. týden: Vyhrajte dobroty pro batolata v hodnotě 3 466 Kč

Zúčastněte se volby jména roku 2024 a správně odpovězte na soutěžní otázku.