Tipuj výsledky LM a vyhraj LCD televizor. Soutěž má za sebou 5. kolo

10:57
PRAHA - Od prvního kola fotbalové Ligy mistrů probíhá v Lidových novinách a na serveru Lidovky.cz soutěž v tipování výsledků zápasů Ligy mistrů o LCD televizor Samsung. Soutěž má za sebou páté kolo, které opět zamíchalo celkovým pořadím. Mezi tipéry z kategorie VIP se tento týden nejvíce dařilo Ladislavu Vízkovi.

Schalke 04 - Lyon (radost Huntelaara). foto: Reuters

Hra má za sebou první třetinu, ale pokud jste se ještě nestihli zapojit, nezoufejte, můžete tak učitni třeba hned... Body za úvodních pět kol jsou sice rozdány, ale o majiteli hlavní ceny se rozhodne až po skončení finále Ligy mistrů. Na zamíchání celkového pořadí na čele tak máte ještě dostatek času.

Zvláště, když se dvě nejhorší kola základních skupin každému soutěžícímu škrtají. Jedinou podmínkou pro účast v tipovačce je mít na facebook.com založený profil.

Zapojte se do soutěže o LCD televizor Samsung

Ve čtvrtém kole kole byl nejúspěšnějším tipérem Radek Lhoták, který získal 61 bodů. Na druhém místě se umístil Richard Matoušek s 50 body, třetí byl Martin Durda (55).

Úspešní tipéři tohoto kola se do popředí výsledkových listin dostaly vůbec poprvé, a tak do pořadí na čele celkového pořadí promluvit nedokázali, velmi výrazně se však posunuli kupředu. Stále vládne Vlastimil Vávra s 211 body, druhý je již s výraznější ztrátou (17bodů) Lukáš Pěkný. Na třetí pozici osamostatnil někdejší lídr Šimon Novotný (192 bodů).

Že tipování není jen doménou mužů dokazuje i pohled na průběžné 11. místo, kde se po tomto kole vystřídaly Martina Sotolářová (klesla na 17. místo se 160 body) a Helena Laszáková (nyní má 174 bodů).