Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 31 0 0 13 136:102 25 103
2. HC Oceláři Třinec 52 24 0 0 11 158:125 20 98
3. HC Sparta Praha 52 26 0 0 15 164:117 16 94
4. Mountfield HK 52 24 0 0 16 159:125 11 89
5. HC Verva Litvínov 52 20 0 0 17 128:126 10 88
6. HC Kometa Brno 52 22 0 0 16 158:139 6 84
7. Piráti Chomutov 52 18 0 0 18 149:154 2 80
8. HC Vítkovice Ridera 52 19 0 0 22 119:126 -2 76
9. HC Škoda Plzeň 52 19 0 0 22 135:138 -5 73
10. BK Mladá Boleslav 52 21 0 0 23 132:148 -5 73
11. PSG Zlín 52 17 0 0 23 126:155 -7 71
12. HC Olomouc 52 17 0 0 23 123:127 -8 70
13. HC Energie Karlovy Vary 52 12 0 0 28 107:160 -29 49
14. HC Dynamo Pardubice 52 9 0 0 32 128:180 -34 44

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 09. 09. 18:00 Olomouc 1 : 3 Litvínov
2. 11. 09. 17:30 Mladá Boleslav 0 : 2 Olomouc
3. 13. 09. 18:00 Olomouc 2 : 1 Pardubice
4. 16. 09. 18:00 Karlovy Vary 3 : 1 Olomouc
5. 18. 09. 17:00 Olomouc 3 : 2 Sparta Praha
6. 23. 09. 17:30 Plzeň 5 : 6pp Olomouc
7. 27. 09. 17:10 Olomouc 1 : 2 Třinec
8. 30. 09. 18:00 Olomouc 2 : 1np Liberec
9. 02. 10. 15:30 Chomutov 1 : 4 Olomouc
10. 07. 10. 18:00 Olomouc 3 : 4pp Mountfield HK
11. 09. 10. 17:00 Zlín 3 : 1 Olomouc
12. 14. 10. 18:00 Olomouc 2 : 4 Vítkovice
13. 16. 10. 17:00 Kometa Brno 5 : 3 Olomouc
14. 21. 10. 17:30 Litvínov 3 : 2np Olomouc
15. 23. 10. 17:00 Olomouc 2 : 1 Mladá Boleslav
16. 28. 10. 17:00 Pardubice 2 : 1 Olomouc
17. 30. 10. 17:00 Olomouc 3 : 0 Karlovy Vary
18. 21. 02. 18:30 Sparta Praha 3 : 1 Olomouc
19. 11. 11. 18:00 Olomouc 2 : 5 Plzeň
20. 13. 11. 15:00 Třinec 4 : 0 Olomouc
21. 15. 11. 17:20 Olomouc 0 : 4 Liberec
22. 18. 11. 17:30 Chomutov 5 : 4np Olomouc
23. 20. 11. 17:00 Mountfield HK 3 : 2 Olomouc
24. 25. 11. 17:20 Olomouc 3 : 1 Zlín
25. 27. 11. 15:30 Vítkovice 3 : 1 Olomouc
26. 02. 12. 18:00 Olomouc 5 : 2 Kometa Brno
27. 04. 12. 17:00 Olomouc 7 : 1 Litvínov
28. 09. 12. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 3pp Olomouc
29. 11. 12. 17:00 Olomouc 2 : 4 Pardubice
30. 20. 12. 18:00 Karlovy Vary 2 : 3pp Olomouc
31. 22. 12. 18:00 Olomouc 1 : 5 Sparta Praha
32. 26. 12. 16:30 Plzeň 1 : 2np Olomouc
33. 28. 12. 18:00 Olomouc 2 : 3 Třinec
34. 30. 12. 18:00 Liberec 3 : 2 Olomouc
35. 03. 01. 18:00 Olomouc 1 : 3 Chomutov
36. 24. 01. 18:00 Olomouc 1 : 4 Mountfield HK
37. 10. 01. 17:30 Zlín 3 : 1 Olomouc
38. 13. 01. 18:00 Olomouc 5 : 0 Vítkovice
39. 15. 01. 17:00 Kometa Brno 1 : 3 Olomouc
40. 20. 01. 17:30 Litvínov 0 : 3 Olomouc
41. 22. 01. 17:00 Olomouc 2 : 4 Mladá Boleslav
42. 27. 01. 18:00 Pardubice 2 : 3np Olomouc
43. 29. 01. 17:00 Olomouc 3 : 2pp Karlovy Vary
44. 03. 02. 18:50 Sparta Praha 2 : 4 Olomouc
45. 05. 02. 17:00 Olomouc 3 : 1 Plzeň
46. 15. 02. 17:00 Třinec 3 : 2 Olomouc
47. 17. 02. 18:00 Liberec 3 : 1 Olomouc
48. 19. 02. 17:00 Olomouc 1 : 0 Chomutov
49. 24. 02. 18:00 Mountfield HK 4 : 3pp Olomouc
50. 26. 02. 17:00 Olomouc 3 : 0 Zlín
51. 28. 02. 17:20 Vítkovice 0 : 2 Olomouc
52. 03. 03. 18:20 Olomouc 3 : 2np Kometa Brno