Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 31 0 0 13 136:102 25 103
2. HC Oceláři Třinec 52 24 0 0 11 158:125 20 98
3. HC Sparta Praha 52 26 0 0 15 164:117 16 94
4. Mountfield HK 52 24 0 0 16 159:125 11 89
5. HC Verva Litvínov 52 20 0 0 17 128:126 10 88
6. HC Kometa Brno 52 22 0 0 16 158:139 6 84
7. Piráti Chomutov 52 18 0 0 18 149:154 2 80
8. HC Vítkovice Ridera 52 19 0 0 22 119:126 -2 76
9. HC Škoda Plzeň 52 19 0 0 22 135:138 -5 73
10. BK Mladá Boleslav 52 21 0 0 23 132:148 -5 73
11. PSG Zlín 52 17 0 0 23 126:155 -7 71
12. HC Olomouc 52 17 0 0 23 123:127 -8 70
13. HC Energie Karlovy Vary 52 12 0 0 28 107:160 -29 49
14. HC Dynamo Pardubice 52 9 0 0 32 128:180 -34 44

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 09. 09. 17:00 Třinec 4 : 1 Pardubice
2. 11. 09. 17:00 Pardubice 2 : 3 Sparta Praha
3. 13. 09. 18:00 Olomouc 2 : 1 Pardubice
4. 16. 09. 18:00 Pardubice 4 : 5 Liberec
5. 18. 09. 17:10 Mountfield HK 8 : 2 Pardubice
6. 11. 10. 18:00 Pardubice 2 : 3 Zlín
7. 27. 09. 17:30 Chomutov 5 : 6pp Pardubice
8. 30. 09. 18:00 Pardubice 3 : 4pp Kometa Brno
9. 02. 10. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 1 Pardubice
10. 04. 10. 18:00 Pardubice 5 : 3 Karlovy Vary
11. 09. 10. 17:00 Vítkovice 2 : 0 Pardubice
12. 14. 10. 17:20 Pardubice 4 : 2 Plzeň
13. 16. 10. 17:30 Litvínov 2 : 0 Pardubice
14. 21. 10. 18:00 Pardubice 0 : 4 Třinec
15. 23. 10. 15:00 Sparta Praha 4 : 1 Pardubice
16. 28. 10. 17:00 Pardubice 2 : 1 Olomouc
17. 30. 10. 16:00 Liberec 4 : 2 Pardubice
18. 09. 11. 18:00 Pardubice 3 : 4 Mountfield HK
19. 11. 11. 17:30 Zlín 4 : 5pp Pardubice
20. 13. 11. 15:00 Pardubice 4 : 1 Chomutov
21. 15. 11. 18:00 Kometa Brno 2 : 3 Pardubice
22. 18. 11. 18:00 Pardubice 2 : 3 Mladá Boleslav
23. 20. 11. 15:30 Karlovy Vary 4 : 3 Pardubice
24. 25. 11. 18:00 Pardubice 3 : 0 Vítkovice
25. 27. 11. 15:00 Plzeň 3 : 4np Pardubice
26. 02. 12. 18:00 Pardubice 2 : 3 Litvínov
27. 04. 12. 15:00 Třinec 3 : 2pp Pardubice
28. 09. 12. 18:00 Pardubice 1 : 5 Sparta Praha
29. 11. 12. 17:00 Olomouc 2 : 4 Pardubice
30. 20. 12. 18:00 Pardubice 2 : 3 Liberec
31. 22. 12. 17:20 Mountfield HK 5 : 1 Pardubice
32. 26. 12. 17:00 Pardubice 3 : 2pp Zlín
33. 28. 12. 18:20 Chomutov 1 : 3 Pardubice
34. 30. 12. 18:00 Pardubice 1 : 3 Kometa Brno
35. 03. 01. 17:00 Mladá Boleslav 5 : 1 Pardubice
36. 06. 01. 18:00 Pardubice 2 : 3 Karlovy Vary
37. 08. 01. 15:30 Vítkovice 4 : 1 Pardubice
38. 13. 01. 18:00 Pardubice 2 : 3 Plzeň
39. 15. 01. 15:30 Litvínov 5 : 4pp Pardubice
40. 20. 01. 17:20 Pardubice 5 : 4pp Třinec
41. 22. 01. 15:00 Sparta Praha 3 : 2 Pardubice
42. 27. 01. 18:00 Pardubice 2 : 3np Olomouc
43. 29. 01. 16:00 Liberec 3 : 6 Pardubice
44. 03. 02. 18:00 Pardubice 1 : 4 Mountfield HK
45. 05. 02. 15:30 Zlín 5 : 4np Pardubice
46. 15. 02. 18:00 Pardubice 4 : 7 Chomutov
47. 17. 02. 18:00 Kometa Brno 4 : 1 Pardubice
48. 19. 02. 15:00 Pardubice 3 : 6 Mladá Boleslav
49. 24. 02. 18:00 Karlovy Vary 4 : 1 Pardubice
50. 26. 02. 17:00 Pardubice 1 : 3 Vítkovice
51. 28. 02. 17:20 Plzeň 5 : 2 Pardubice
52. 03. 03. 18:20 Pardubice 4 : 3pp Litvínov


Najdete na Lidovky.cz