Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Střelec Holenda v Rusku září. Hattrickem potopil Vladikavkaz

21:25
MOSKVA - Český útočník Jan Holenda se v ruské lize blýskl hattrickem. V dnešním šestém kole vystřílel fotbalistům Rostova na Donu vítězství 3:1 nad hostujícím Vladikavkazem.

Holenda ještě v dresu Sparty foto: ČTK

Šestadvacetiletý Holenda pomohl domácím otočit skóre, protože od první minuty prohrávali po brance Brazilce Danila Neca. Bývalý hráč Sparty se trefil těsně před přestávkou dvakrát v rozmezí dvou minut a hattrick završil v 60. minutě.

Holenda přišel do Rostova v červenci z Machačkaly a v této sezoně už má na kontě čtyři branky. Poprvé se trefil ve druhém kole, ve kterém přispěl k remíze 2:2 právě v utkání se svým bývalým klubem.

V tabulce střelců jsou lepší než český útočník pouze Neco a Izraelec Bibras Natcho z Rubinu Kazaň se šesti zásahy.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...