Slavia poprvé nasadila Dannyho. Remízu s Krasnodarem zachránila v 90. minutě

20:45
Bad Blumau - Fotbalisté Slavie na rakouském soustředění remizovali 1:1 s Krasnodarem, od porážky je zachránil v nastaveném čase Simon Deli. V první půli nastoupily i hvězdné posily Pražanů v čele s Halilem Altintopem a Dannym, ale příliš se neprosadily.

Remízu 1:1 zařídil v 90. minutě Simon Deli. foto:  František Vlček, MAFRA

Ruský soupeř šel do vedení ve 21. minutě, poté co brankář Kovář jen vyrazil střelu a Sulejmanov míč úspěšně dorazil.

Výsledek:

Slavia Praha - FK Krasnodar 1:1 (0:1)

Branky: 90.+1 Deli - 21. Sulejmanov
Sestava Slavie:
I. poločas:
Kovář - Bořil, Jugas, Deli, Flo - Souček - Tecl, Rotaň, Altintop, Danny - Mešanovič.
II. poločas: Kovář - Frydrych, Bílek, Deli, Švento - Souček - Van Buren, Hušbauer, Ščuk, Mingazov - Škoda. Trenér: Šilhavý.

Portugalec Danny, který poprvé nastoupil v dresu Slavie, na sebe nejvíce upozornil ve 27. minutě, kdy našel další posilu Rotaně, ale ten těsně minul.

Ruský celek mohl zvýšit po změně stran, kdy Sulejmanov trefil z přímého kopu břevno. Slavia v poločase vystřídala celou ofenzivní sestavu a tlačila se za vyrovnáním, ale Mingazova vychytal gólman a Deli těsně minul.

Stoper z Pobřeží slonoviny se ale dočkal v nastaveném čase a zabránil tomu, aby Slavia potřetí z pěti přípravných zápasů odešla bez vstřeleného gólu. Hušbauer rozehrál na krátko rohový kop a Van Buren našel skórujícího Deliho ve vápně.

Přípravné fotbalové utkání: SK Slavia Praha - Celtic Glasgow, 4. července v...

2. týden: Vyhrajte dobroty pro batolata v hodnotě 3 466 Kč

Zúčastněte se volby jména roku 2024 a správně odpovězte na soutěžní otázku.