Siniaková má cenný skalp. Ve finále v Bastadu porazila Wozniackou

19:00
Bastad - Kateřina Siniaková porazila ve finále antukového turnaje v Bastadu nejvýš nasazenou Dánku Caroline Wozniackou 6:3, 6:4 a získala druhý titul na okruhu WTA v kariéře.

Kateřina Siniaková se raduje z druhého turnajového prvenství v kariéře. foto: youtube.comČTK

Siniaková záři v Bastadu. Zahraje si finále, kde vyzve Wozniackou

Poprvé se radovala v lednu v Šen-čenu. Naopak Wozniacká prohrála i páté letošní finále, z toho potřetí s českou hráčkou.

V prvním setu zápasu, jehož začátek byl kvůli dešti odložen o tři hodiny, měla turnajová šestka Siniaková za stavu 4:1 pět brejkbolů, avšak ani jeden neproměnila a následně si prohraným podáním zkomplikovala situaci.

Nakonec ale sadu přece jen dotáhla k vítězství. Po jejím skončení si nejdříve vzala přestávku na ošetření Wozniacká, vzápětí ji s ovázanou paží napodobila i Češka.

Tenisový turnaj žen Prague Open, 2. kolo. Kateřina Siniaková z ČR proti Natalji...
Kateřina Siniaková na turnaji v Madridu.

Ve druhém setu sice neudržela servis jako první Siniaková, ale dvěma brejky otočila skóre z 1:3 na 5:3 a nakonec po necelých dvou hodinách proměnila druhý mečbol.

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...