Real znovu ztratil, s poslední Pamplonou remizoval 0:0

22:34
MADRID - Real Madrid bez potrestaných Cristiana Ronalda a Sergia Ramose remizoval ve španělské fotbalové lize na hřišti poslední Osasuny Pamplona 0:0. Obhájce titulu ztrácí 15 bodů na vedoucí Barcelonu, která má nedělní zápas s Málagou k dobru.

Real - Osasuna foto: Reuters

Trenér José Mourinho tentokrát postavil od první minuty do branky Ikera Casillase, který v předcházejících dvou ligových duelech zůstal na lavičce.

Naopak počítat nemohl s Ramosem, který za červenou kartu a urážky rozhodčích v pohárovém zápase s Celtou Vigo nesmí pět zápasů hrát. Kvůli žlutým kartám nemohl nastoupit ani kanonýr Ronaldo.

Bez svého nejlepšího střelce se Real nedokázal proti outsiderovi gólově prosadit a zaznamenal již osmou bodovou ztrátu v tomto ligovém ročníku.

Zápas dohrával bez vyloučeného Kaká, který v 76. minutě uviděl druhou žlutou kartu.

Osasuna se díky bodu odpoutala z posledního místa, na kterém ji vinou horšího skóre vystřídalo Deportivo La Coruňa.