Real pod Zidanem opět koncertoval. Vyhrál 6:0 díky hattricku Ronalda

22:45
MADRID/PRAHA - Fotbalisté Realu Madrid zvítězili i ve třetím domácím zápase pod vedením Zinedina Zidana a ve 22. kole španělské ligy porazili Espaňol 6:0. Tři góly vstřelil Cristiano Ronaldo. Real zůstává na třetím místě s čtyřbodovou ztrátou na první Barcelonu, která má navíc zápas k dobru.

Cristiano Ronaldo se raduje ze vstřeleného hattricku foto: Reuters

Španělská ‚jatka‘. Messimu v souboji o první místo málem zlomili nohu

Real měl stejně jako v předchozích domácích duelech velmi dobrý vstup do zápasu, když po 16 minutách už vedl o tři branky.

Přesnou hlavičkou skóre otevřel Karim Benzema, druhý zásah přidal Ronaldo z pokutového kopu a skvělou úvodní čtvrthodinu uzavřel tečovanou střelou James Rodríguez.

Ještě do přestávky přidal Ronaldo svůj druhý gól a v 82. minutě uzavřel 39. hattrick v kariéře. Definitivní podobu výsledku dala vlastní branka Duarteho.

Real pod Zinedinem Zidanem opět vyhrál o pět branek.
Gareth Bale z Realu Madrid.

Real díky tak i ve třetím zápase na San Bernábeu pod Zidanovým vedením pokořil hranici pěti gólů.

La Liga - 22. kolo

Real Madrid - Espaňol Barcelona 6:0

Branky: 12. z pen., 45. a 82. Ronaldo, 7. Benzema, 16. Rodríguez, 86. vlastní Duarte