8. května 2010 22:29, aktualizováno 23. 5 22:53 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Program 74. mistrovství světa v ledním hokeji

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce

Play off MS v hokeji 2010 - finální verze

Pátek 7. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
20:15 skupina D USA - Německo 1:2p
Sobota 8. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina B Kanada - Itálie 5:1
20:15 skupina D Finsko - Dánsko 1:4
20:15 skupina B Švýcarsko - Lotyšsko 3:1
Neděle 9. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina A Bělorusko - Kazachstán 5:2
16:15 skupina C ČESKO - Francie - ŽIVĚ 6:2
20:15 skupina A Slovensko - Rusko 1:3
20:15 skupina C Norsko - Švédsko 2:5
Pondělí 10. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina D USA - Dánsko 1:2p
16:15 skupina B Švýcarsko - Itálie 3:0
20:15 skupina D Německo - Finsko 0:1
20:15 skupina B Lotyšsko - Kanada 1:6
Úterý 11. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina A Rusko - Kazachstán 4:1
16:15 skupina C ČESKO - Norsko - ŽIVĚ 2:3
20:15 skupina A Bělorusko - Slovensko 2:4
20:15 skupina C Švédsko - Francie 3:2
Středa 12. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina D Dánsko - Německo 1:3
16:15 skupina B Itálie - Lotyšsko 2:5
20:15 skupina D Finsko - USA 3:2
20:15 skupina B Kanada - Švýcarsko 1:4
Čtvrtek 13. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina A Rusko - Bělorusko 3:1
16:15 skupina C Francie - Norsko 1:5
20:15 skupina A Kazachstán - Slovensko 1:5
20:15 skupina C Švédsko - ČESKO - ŽIVĚ 1:2
Pátek 14. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina E Slovensko - Dánsko 0:6
16:15 skupina F Kanada - Norsko 12:1
20:15 skupina E Finsko - Bělorusko 2:0
20:15 skupina F Švédsko - Lotyšsko 4:2
Sobota 15. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina G USA - Kazachstán 10:0
16:15 skupina G Itálie - Francie 1:2
20:15 skupina E Rusko - Německo 3:2
20:15 skupina F Švýcarsko - ČESKO - ŽIVĚ 3:2
Neděle 16. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
12:15 skupina G Francie - USA 0:4
12:15 skupina G Itálie - Kazachstán 2:1
16:15 skupina E Dánsko - Rusko 1:6
16:15 skupina F Norsko - Lotyšsko 5:0
20:15 skupina E Německo - Bělorusko 1:2p
20:15 skupina F Švédsko - Kanada 3:1
Pondělí 17. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
16:15 skupina E Finsko - Slovensko 5:2
16:15 skupina F Norsko - Švýcarsko 3:2
20:15 skupina E Bělorusko - Dánsko 2:1
20:15 skupina F ČESKO - Lotyšsko - ŽIVĚ 3:1
Úterý 18. května - SOUHRN DNE ČTĚTE ZDE!
12:15 skupina G USA - Itálie 3:2sn
12:15 skupina G Kazachstán - Francie 3:5
16:15 skupina E Slovensko - Německo 1:2
16:15 skupina F Kanada - ČESKO - ŽIVĚ 2:3
20:15 skupina E Rusko - Finsko 5:0
20:15 skupina F Švýcarsko - Švédsko 0:5
Čtvrtek 20. května
16:15 čtvrfinále ČESKO - Finsko - ŽIVĚ 2:1 sn
16:15 čtvrfinále Švédsko - Dánsko 4:2
20:15 čtvrfinále Rusko - Kanada 5:2
20:15 čtvrfinále Švýcarsko - Německo 0:1
Sobota 22. května
14:00 semifinále ČESKO - Švédsko - ŽIVĚ 3:2 sn
18:00 semifinále Rusko - Německo 2:1
Neděle 23. května
16:15 o 3. místo Švédsko - Německo 3:1
20:30 finále ČESKO - Rusko - ŽIVĚ 2:1