On-line reportáž ze 30. kola české první fotbalové ligy, ve kterém se rozhodlo o držiteli mistrovského titulu. Všechny zápasy odstartovali od 17:00 hodin.
18:57
DĚKUJEME ZA POZORNOST, KRÁSNÝ ZBYTEK VÍKENDU, DALŠÍ NOVINKY NEJEN Z PRVNÍ LIGY ČTĚTE ZDE!
18:55
Slavia
KONEC!!! Na Strahově se nic nenastavovalo, sudí ukončil duel s Brnem se závěrečným hvizdem a do půl minuty je na trávníku plno!
18:51
Sparta
Dohráno je také ve Slovácku, kouč Rada se loučí se Spartou remízou 1:1 a na Letné tak vybojovali letos bronz. Pro většinu klubů v lize úspěch, pro Spartu nikoliv.
18:49
V Plzni je dohráno, domácí vyhráli 2:0, k obhajobě titulu to ale nestačilo. Na Strahově jsou již fanoušci téměř na trávníku. Snad se dohraje...
18:44
Plzeň
Plzeň vede nad Jihlavou 2:0, druhý vlastní gól po souboji s Bakošem si vstřelil nešťastník zápasu Štěpánek.
18:43
Slávističtí fanoušci se pomalu chystají na bouřlivé oslavy na trávníku. Udrží své nervy na uzdě?
18:35

Strahovem zní: „Mistři!“

• 30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: choreo domácích fanoušků.

30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: choreo domácích fanoušků. / Autor: ČTK

18:34
O titulu je rozhodnuto. Kdo ale bude králem střelců? Ani slávistický Škoda (15 branek), ani sparťanský Lafata (15 branek) se zatím neprosadili.
18:31
Slavia
Slavia vede 4:0, v 68. minutě se trefil Ngadeu.
18:29
Sparta
Na Slovácku je vyrovnáno. Trefil se Šumulikoski.
18:26
Ml. Boleslav
Skóre se mění také v Liberci, kde domácí demolují Boleslav 4:0, v Karviné vede Jablonec 2:0.
18:22
Sparta
A vede také třetí tým ligové tabulky. Spartu poslal do jednobrankového náskoku na Slovácku třetím gólem v letošní sezoně Lukáš Juliš.
18:22
Slavia
Slavia už vede 3:0, trefil se Tecl a na Strahově se mohou pomalu začít mistrovské oslavy!
18:20
Slavia s přehledem kontroluje na Strahově hru, hra plyne k očekávanému závěru, triumfu domácích.
18:14
V Liberci vedou domácí už 3:0, takže pokud chce Mladá Boleslav do Evropské ligy, musí fandit Dukle, aby bodovala v Teplicích.
18:08
V Plzni už probíhá 51. minuta, na Strahově ještě druhá půle nezačala.
17:54
Důležité

Slavia vs. Brno 2:0, Plzeň vs. Jihlava 1:0, Slovácko vs. Sparta 0:0, Liberec vs. Ml. Boleslav 2:0, Teplice vs. Dukla 0:0, Příbram vs. Zlín 0:1, Karviná vs. Jablonec 0:1, H. Králové vs. Bohemians 1905 0:0 - tyto poločasové výsledky znamenají, že titul by vybojovali sešívaní, druhá by skončila Plzeň, třetí Sparta, čtvrtá díky lepším vzájemným zápasům Mladá Boleslav.

• 30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: Stanislav Tecl slaví.

30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: Stanislav Tecl slaví. / Autor: MAFRA

17:48
Důležité
Na zemi je nyní i druhý brankář Brna Veselý, kterého hodně tvrdě loktem ve výskoku trefil do krku domácí kapitán Škoda. Domácí lídr dostal za tento zákrok žlutou kartu.
17:46
Na Strahově se opět hraje, nastavovat se bude pět minut. Naopak v Plzni už první poločas skončil, domácí svoji jasnou dominanci dokázali vyjádřit gólem Bakoše.