Předehrávka mladíků: plzeňská devatenáctka podlehla CSKA 0:5

14:02
MOSKVA - Tým plzeňských fotbalistů do 19 let prohrál v UEFA Youth League na hřišti svých vrstevníků z CSKA Moskva vysoko 0:5. Svěřenci kouče Jiřího Žiláka prohrávali o čtyři góly už v poločase, pátou branku inkasovali krátce před koncem. Za CSKA se dvakrát trefili Litvinov a Georgijevskij, jeden gól dal Jefremov, který v závěru ještě neproměnil penaltu.

Plzeň U19 - Manchester City U19 foto: MAFRA - Martin Polívka

Plzeň tak neodčinila úvodní domácí prohru 1:4 s Manchesterem City. Západočeši v Moskvě jen dvakrát vystřelili na branku a většinou se jen bránili převaze CSKA, který ještě v 86. minutě přišel o vyloučeného Kotova. Plzeňští mladíci se za tři týdny představí na hřišti Bayernu Mnichov.

UEFA Youth League fotbalistů do 19 let - skupina D, 2. kolo:

CSKA Moskva "19" - Plzeň "19" 5:0 (4:0)
Branky: 2. a 39. Litvinov, 30. a 83. Georgijevskij, 42. Jefremov. Rozhodčí: Kozyk (Ukr.). ČK: 86. Kotov (CSKA).

Sestava Plzně: Juraši - Medvěděv, Kule (24. Brožík), Piroch, Lešek (54. Glazer) - Boček, Král, Hrdlička - Šíša, Kratochvíl (65. Doležal), Ruml.