Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

Juventus dohrávku nezvládl. Pět minut před koncem přišel o osmifinále

15:44
ISTANBUL - Pět minut byli fotbalisté Juventusu Turín od osmifinále Ligy mistrů. V dohrávaném utkání na hřišti Galatasaray Istanbul v závěru inkasovali, podlehli 0:1 a z postupu do osmifinále se raduje soupeř. Juventus jako třetí tým skupiny B jde do Evropské ligy, při losu losu určitě nenarazí na Plzeň.

Hráči Galatasaray oslavují branku foto: Reuters

Juventus Turín je letos prvním evropským velkoklubem, který se s Ligou mistrů loučí už po základní části. A to se rozhodně nečekalo.

I když poslední dva roky vládne italské lize, podzim v Champions League mu nevyšel. Porazil jen FC Kodaň doma, pak nasbíral tři remízy a dvě porážky.

Zápas měl nestandardní průběh. V úterý večer byl ve 32. minutě za stavu 0:0 přerušen kvůli hustému snížení. Zbývajících osmpadesát minut se dohrávalo ve středu odpoledne. A zase sněžilo, přesto se hrálo. Pět minut před koncem rozhodl nizozemský záložník Wesley Sneijder.