Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Lev Praha vs. Magnitogorsk 5:4 v prodloužení (2:1, 1:3, 1:0 - 1:0)
63:53
Góly Lev vstřelil gól a vítězí 5:4! O vítězi KHL se rozhodne až ve středu! Lev si vynutil sedmý zápas díky gólu Oystricka, který to zkusil z nulového úhlu a brankář Metallurgu si srazil puk do brány vlastním betonem. Asistence: Zackrisson.
63:00
Utkání sleduje 16 894 diváků.
62:40
První nebezpečná akce pražského týmu v prodloužení. Košečkin vyrazil Mäenpääho střelu zblízka, a když se přesouval proti dorážce Ševce, nadzvedl bránu. Hra přerušena.
62:02
Domácí zvládli souboj o puk v rohu obranného pásma, ale pak jejich útok skončil na útočné modré.
61:30
Hosté rozehrávají za svou bránou.
61:12
Ridderwall byl viditelně rychlejší než Lee, ale kotouč nestihl. Zakázané uvolnění domácích.
60:01
Prodloužení začalo.
60:01
Lev si vynutil prodloužení vyrovnávajícím gólem 141 vteřin před koncem základní hrací doby. V nastavení se rozhodoval i předchozí zápas v Magnitogorsku. Budou i tentokrát šťastnější domácí?
60:00
Třetí třetina skončila.
59:50
Domácí dvakrát protečovali puk do středního pásma a zřejmě bude muset rozhodnout prodloužení.
59:15
Metallurg rozehrává za vlastní bránou.
58:55
Hosté mohli strhnout vedení zpět na svou stranu, ale k nahození Leeho se Mozjakin nedostal. Domácí beci ho pokryli.
57:39
Góly Lev vstřelil gól, srovnal na 4:4! Pražané přece jen zařídili dramatickou koncovku! Mäenpää převzal puk na pravém kruhu, otočil se s pukem čelem k bráně a prostřelil Košečkina.
57:20
Magnitogorsk znovu protlačil puk do středního pásmo. To teď hostům stačí.
56:40
Hosté při posledních střídáních úspěšně narušují pražský nápor.
56:01
Těreščenko kontroluje puk za bránou Metallurgu.
55:25
Zackrissonova přihrávka na útočnou modrou byla nepřesná. Domácí začíná svazovat nervozita.
54:40
Cingelovo nahození od pravého mantinelu Košečkin vyrazil.
54:02
Jenže do nebezpečné protiakce se dostal naopak Paré. Domácí přežili.
53:48
Další útok domácích začíná v obranném pásmu u Kapanena.
53:00
Minuty ubíhají a Lev nutně potřebuje skórovat.
52:01
Magnitogorsk nahozením jen odevzal puk, domácí od vlastní brány zahajují další útok.
51:40
Domácí dál drží útočné pásmo, ale bez zakončení.
50:58
Novotný měl na zádech nalepeného obránce, přesto udržel puk a dokázal přihrát Mäenpäämu, jehož střela z pravého kruhu ohrozila Košečkina.
49:30
Důležitý moment Pár centimetrů dělilo Lva od vyrovnání! Oystrick pálil od modré a puk zastavila tyč.
48:55
Novotný se zpoza brány snažil přihrát bekhendem Zackrissonovi, ale k němu puk neprošel.
48:22
Domácí přitlačili a Magnitogorsk vyhodil na zakázané uvolnění.
47:30
Thörnbergovu střelu z pravého křídla srazili hostující obránci do ochranné sítě nad bránu Košečkina.
46:44
Hosté dvakrát včas zachytili rozehrávku Pražanů a střílet mohl naopak Kovář. Vehanen zasáhl koncem hokejky.
46:10
Po Cingelově přihrávce pálil Němec od modré, po dorážce se ještě natahoval Thörnberg, ale byl důrazně pokrytý.
45:13
Hra přerušena kvůli posunuté bráně Vehanena.
44:45
Série sporných zákroků na obou stranách. Rozhodčí však pouštějí hru.
43:33
A ještě jedna šance Magnitogorsku! Potěchin se dostal do sóla, ale ani on se stavem nezahýbal.
43:12
Další nebezpečí před Vehanenem. Zaripov se od pravého mantinelu protáhl před bránou, ale v pádu nedokázal zakončit.
42:40
Nakládal zaváhal u vlastní brány, ale Zaripov nestihl zareagovat.
42:01
Vránovu bekhnedovou přihrávku na levou stranu zblokoval vracející se Junkov.
41:15
Domácí rozehrávají zpoza vlastní brány.
40:40
Rychlá kombinace domácích. Puk se dostal až mezi kruhy ke Thörnbergovi, kterému však kotouč přeskočil hokejku.

Nepřehlédněte

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Gragnani, O'Byrne, Jaakola, Nakládal – Zackrisson, Novotný, Azevedo – Sekáč, Vrána, Thörnberg – Birner, Kapanen, Řepík – Ridderwall, Cingel, Matai.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin – Antipin, Birjukov, Chabarov, Těreščenko, Lee, Ibragimov, Metljuk, Malinovskij – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Potěchin, Kazionov, Paré – Kosov, Junkov, Platonov – Osala, Brent, Timkin.