Magnitogorsk vs. Lev Praha 4:1 (0:0, 3:0, 1:1) konec utkání.
Domácí podali oproti pátečnímu duelu několika násobně lepší výkon a po zásluze srovnali stav finálové série na 1:1. Ode mě to je pro dnešek vše a u dalšího finálového utkání na shledanou.
60:00
Konec utkání
59:51
Tresty Maleňkich dostal trest na dvě minuty a O´Byrne vyloučen za větší aktivitu v bitce dokonce utkání. Zvláštní verdikt rozhodčích, ale na výsledku utkání to už nic nemění.
59:51
O´Byrne se pustil do pěstního souboje s Maleňkichem a svého soka na body jednoznačně porazil.
59:12
Mozjakin se individuálně dostal do zakončení, ale trefil pouze připravenou Vehanenovu lapačku.
58:19
Kapanenova střela končí po zákroku Košečkina v ochranné síti.
57:43
Timkin se dral zakončení, Vehanen však s jeho střelou neměl příliš problémů.
56:32
Góly Lev vstřelil branku! Stav utkání 4:1! Azevedo si obhodil zkušeného Antipina a střelou mezi betony koriguje stav utkání.
55:35
Důležitý moment Puk se teď kutálel za Košečkina. Ruský brankář však na poslední chvíli dokázal zastavit nebezpečí levým betonem.
54:38
Platonov posílal puk před Vehanena, ten si však brankoviště dokázal ohlídat a ani Kosovu dorážku za sebe nepustil.
53:54
Košečkin dál drží nulu poté, co si poradil s nebezpečnou tečí Ševcovy střely. Dokáží Pražané vstřelil aspoň branku, která by jim mohla zvednout sebevědomí do dalších duelů finálové série?
52:25
Thörnberg se dostal do dobré střelecké pozice, ale svým pokusem trefil pouze pravý beton urostlého gólmana.
51:37
Němcovo nahození nebezpečně tečoval Vrána. Košečkin se jen ohlédl.
50:54
Icing domácích.
50:40
Maenpaaeho ránu zablokoval jeden z domácích útočníků.
49:53
Antipin nahazoval puk na Vehanena, před kterým ještě nebezpečně tečoval puk Platonov. Finský gólman si nakonec s prekérní situací ve svém brankovišti poradil.
48:49
Ofsajd hostů.
47:52
Sekáč si chytře najel na teč. Košečkin opět bezchybný, když dokázal udržet puk mezi svými betony.
47:17
Novotného pokus se snažil dorazit Zackrisson, ale švédského útočníka opět vychytal domácí gólman.
46:41
Hosté jsou teď hodně nebezpeční. Zakončení ale často postrádá potřebnou přesnost nebo skončí na brankové konstrukci domácí celku.
45:45
Ullströmova střela orazítkovala tyč Košečkinovy branky.
44:55
Potěchin zpět na ledě.
44:19
Oystrick posunul puk na Vránu, který dobře mířenou střelou hodně vystrašil domácího gólmana. Ten nakonec díky dobrému zákroku vyrážečkou odolal.
43:54
Domácí vyhazují.
43:41
Kapanen z dobré pozici míjí.
42:41
Tresty Potěchin vyloučen na dvě minuty za sekání . Rozhodčí mají teď hodně práce na ledě se dost přitvrdilo.
40:51
Góly Magnitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 4:0! Kovář tečoval střelu jednoho z domácích obránců, ale branka je nakonec připsána Mozjakinovi, který centimetry před brankovou čárou ještě doklepl.
40:01
Začátek třetího dějství
V druhém dějství na ledě existoval takřka jen domácí celek, který třemi brankami řádně nakročil ke srovnání série.
40:00
Druhá třetina skončila
39:05
Tresty Vrána a Timkin vyloučeni na dvě minuty na trestnou lavici poté, co ani jeden nebyl iniciátorem faulů. Rozhodčím se v posledních minutách vývoj utkání hodně vymyká z rukou.
38:53
Timkin zpět na ledě.
38:14
Němcovu střelu tečoval ještě Novotný před brankou. Košečkin teď měl velké štěstí, že puk neskončil za jeho zády.
37:54
Němcovu střelu chytá Košečkin do své lapačky.
36:53
Tresty Timkin vyloučen na dvě minuty za hrubost.
36:53
Vehanen opět zasahuje, máme tu další potyčku na ledě.
36:02
Důležitý moment Vehanen teď zachránil hosty. Kovář ve 100% šanci trefuje lapačku ležícího Fina.
34:50
Domácí přesilovka pokračuje.
34:33
Góly Magnitogorsk vstřelil branku! Stav utkání 3:0! Oystrick promáchl puk před Vehanenem a ten se tak snadno dostal k zcela volnému Kovářovi, který pohotově zvyšuje na tříbrankový rozdíl.