Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Plzeň - Zlín 2:5
20:06
Je dobojováno. Zlín zvítězil na ledě Plzně 5:2 a určil, že se finále rozhodne až v sedmém zápase.
60
Do konce zápasu zbývá už jen 16 vteřin.
60
gól
Je rozhodnuto. Tesařík trefil prázdnou branku Plzně a Zlín vede 5:2!
60
Veseký vyhodil kotouč přes všechny čáry. Nejedná se o zakázané uvolnění, protože Zlín hraje v oslabení.
60
trest
Linhart a Pletka si vysloužili dvě minuty za vzájemný souboj před brankou. Linhart ze Zlína přitom odhodil rukavice a obdržel dalších "bonusových" deset minut.
60
trest
Záborský vyhodil kotouč mimo kluziště a vykoledoval si dvě minuty trestu za zdržování. Plzeň čeká minutu před koncem přesilovka.
59
Čajánek teď od modré čáry netrefil prázdnou branku Plzně.
59
Zlínu se nedaří vyhodit kotouč. Plzeň je v tlaku.
58
Mazanec je na střídačce. Plzeň to zkouší v šesti muži v poli a bez brankáře.
57
gól
Zlín jde opět do vedení. Zpětné přihrávky Straky na polovině se zmocnil Holík a povedenou bekhendovou kličkou překonal Mazance - 2:4.
57
gól
Gól! Plzeň dramatizuje závěr a snižuje na 2:3. Ukázkový tlak na branku předvedli hráči Plzně. Po nepřehledné situaci se kotouče zmocnil Kratěna, vybruslil do strany a uklidil kotouč do sítě.
55
Důležitý Sedláčkův zákrok po střele Straky.
54
Jeřábek se ve velké šanci zalekl zakončení a s pukem vyjel ze střeleckého úhlu za branku Zlína.
52
akce
Plzeň mohla snížit. V akci dva na brankáře ale domácí selhali. Kašpařík po přihrávce Vlasáka trefil v tutové šanci břevno.
51
Síly na ledě jsou vyrovnány. Oba týmy již pokračují v pěti mužích na ledě.
50
akce
St. Pierre se dopustil chyby při rozehrávce. Čájánek ho připravil o puk a do samostatného únihu uvolnil Holíka. Tomu však dlouhá klička k zadní tyči nevyšla podle představ.
49
Zlín je v plném počtu a čeká ho zkrácená přesilovka.
49
trest
Jeřábek si odpyká dvě minuty za sekání. Síly na ledě tak jsou na chvíli vyrovnány.
48
Zámorský ze Zlína byl zasažen kotoučem do kotníku. A snad jednu minutu i přes velké bolesti bránil.

Nepřehlédněte

Branky a nahrávky: 11. Straka (Johnson, Kovář), 57. Kratěna (Kašpařík, Vlasák) - 21. Ondráček (Řezníček), 21. Köhler (Leška, Hamrlík), 44. Kostourek (Okál, Köhler), 57. Holík, 60. Tesařík

Plzeň: Mazanec - Boháč, Frolo, Hanzlík, Jeřábek, Mozík, Poživil, Slovák, St. Pierre, Špaček - Balej, Dvořák, Johnson, Kašpařík, Kovář, Kratěna, Lev, Petruška, Straka, Sýkora, Vampola, Vlasák

Zlín: Sedláček - Hamrlík, Horák, Linhart, Matějíček, Řezníček, Tesařík, Urbanec, Zámorský - Balaštík, Čajánek, Čech, Fořt, Holík, Köhler, Kostourek, Leška, Okál, Ondráček, Sedláček, Šlahař, Veselý