Zlín - Plzeň 3:2n
Finálová séri se za nerozhodného stavu 1:1 přesouvá do Plzně, kde se bude hrát v sobotu a neděli.
1:0
gól
Zlín vítězí! Leška přesně zamířil pod Mazancovu vyrážečku.
0:0
Pletka trefil jen Sedláčkovu lapačku.
0:0
Köhlerovu střelu Mazanec vytěsnil ramenem.
0:0
Ani Kovář bekhendovým pokusem na Sedláčka nevyzrál.
0:0
Čech střelou na lapačku Mazance nepřekonal.
0:0
Vampola se rozjel rychle, bekhendem ale Sedláčka nepřekonal.
V brankách: Sedláček - Mazanec.
70.
Končí prodloužení, o vítězi druhého finále rozhodnout nájezdy.
69.
Čajánkova střela byla sice sražená, ale branku Plzně minula jen o kousek. Při Mazancovi stálo štěstí.
68.
Dvojice Kovář - Straka si vytvořila dvě obrovské šance, Sedláček obě se štěstím zneškodnil.
66.
Leška přihrávkou hledal před brankou Zámorského, jeho záměř ale překazil úspěšným zákrokem Mazanec.
66.
Poživil pod tlakem zahrál zakázané uvolnění a hra se vrací před Mazance.
64.
Čajánek si vyměnil puk se spoluhráčem a octil se v mezikruží. Sedláček jeho pokus ramenem vyrazil.
63.
Mazanec v lapačce ukryl dalekonostnou ránu a přerušil hru. Bude se vhazovat po jeho pravici.
62.
Nastavený čas začal nervózně, na obou stranách je plno nepřesností.
61.
Právě začalo prodloužení druhého finále.
60.
Třetí třetina skončila, utkání je vyrovnané 2:2. Po přestávce bude následovat desetiminnutové prodloužení, pokud nerozhodně, na řadu přijdou samostatné nájezdy.
60.
Kovářovu střelu bez přípravy Sedláček jen vytěsnil mimo tři tyče.

Nepřehlédněte

Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0 - 1:0

Branky a nahrávky: 14. Okál (Leška, Zámorský), 38. Balaštík (Leška), rozhodující sam. nájezd Leška - 4. Martin Straka (Jan Kovář, Slovák), 23. Jiří Hanzlík (Lev).

Nájezdy: Proměnili: Leška - nikdo. Neproměnili: Čech, Köhler - Vampola, Jan Kovář, Pletka.

PSG Zlín: J. Sedláček - Zámorský, Urbanec, Hamrlík, Linhart, Řezníček, Tesařík, Matějíček - Holík, Čajánek, O. Veselý - Balaštík, Leška, Köhler - Ondráček, Melenovský, Čech - Okál, Kostourek, P. Sedláček.

HC Škoda Plzeň: Mazanec - Slovák, Jiří Hanzlík, L. Poživil, J. Jeřábek, Mozík, St. Pierre - Hollweg, Jan Kovář, Martin Straka - Kratěna, T. Sýkora, Pletka - Balej, Kašpařík, Vlasák - Vampola, Lev, Dvořák - od 21. navíc Petruška.

Rozhodčí: Hribik, Pešina - Gebauer, Lederer.