SPARTA - LYON 1:1
Utkání končí. Sparta uhrála s Lyonem remízu 1:1 a postupuje do jarní fáze Evropské ligy.
92. minuta
Krejčího střídá Skalák.
90. minuta
Hlavní sudí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90. minuta
Sparta
Za potlesku hřiště opouští Matějovský, nahradil ho Jirásek.
83. minuta
Oba týmy už hraje především obatrně. Lyon už má postup jístý, ale Spartě stále chybí bod. Zatím k němu má blízko.
78. minuta
Přikryl ulovil balon a rychlým pasem hledal nabíhajícího Krejčího. Byl však příliš dlouhý.
77. minuta
Stadionem na Letné obíhá mexická vlna, na utkání je 17121 diváků.
74. minuta
Sparta
Ačkoliv Spartě tento výsledek k postupu stačí, soupeře napadá hluboko na jeho polovině. Je stále aktivní.
69. minuta
Sparta
Kweuke neproměnil gólovou šanci. Byl sice zády k brance, z otočky vypálil hodně nepřesně. Po pravici měl navíc úplně osamoceného spoluhráče.
66. minuta
Lyon hledá skulinky v zatažené obraně Sparty. Sází především na centry, těm ale zatím chybí přesnost. Míč do hry uvede výkopem Vaclík.
63. minuta
Sparta zatím kontroluje hru. Další útok zakládají Jarošík a Švejdík.
59. minuta
Spartě opět narostlo sebevědomí, které po inkasované brance ztratila. Snaží se tak navázat na povedenou první půli.
53. minuta
gól
Sparta vyrovnává na 1:1! Přikryl hned při prvním dotyku z balonem ho zatáhl hluboko na útočnou polovinu, před brankou našel volného Hušbauera, který už gólovou šanci přetavil ve vyrovnání. Letenští za toho stavu postupují do jarní části Evropské ligy.
53. minuta
Sparta
První Lavičkovo střídání: Kadeřábka nahrazuje Přikryl.
52. minuta
Lyon
Benzia si už nabídal do samostatného úniku, ale zastavil ho praporek pomezního kvůli postavení mimo hru.
50. minuta
Sparta
Kadeřábek rýsoval pas, po kterém by se Hušbauer ocitl v gólové šanci, nahrál ovšem hodně nepřesně.
46. minuta
gól
Lyon vede 1:0! Benzia si naběhl za obranu, přesprintoval Jarošíka a zakroutil balon za vybíhajícíh Vaclíka. Míč se ještě otřel o tyč a skončil v síti. Po povedené první půli tak Sparta dostala studenou sprchu.