Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Nejdřív vyřadil Štěpánka, v dalším kole Pospisil udolal i Berdycha

1:48
MONTREAL - Tomáš Berdych prohrál na turnaji Masters v Montrealu s kanadským tenistou českého původu Vaskem Pospisilem a skončil ve třetím kole. Pospisil dal šestému hráči světa 20 es a po Radku Štěpánkovi vyřadil na domácí půdě dalšího českého reprezentanta. Navíc ještě předtím v 1. kole vyhrál i nad Johnem Isnerem z USA a po životních výkonech si zahraje čtvrtfinále.

Český tenista Tomáš Berdych foto: ČTK

Třiadvacetiletý Pospisil dnes výborně servíroval a nedovolil Berdychovi, aby splnil roli favorita. Hráč ze 71. místa na žebříčku ATP si servisem vytvořil tlak, navíc posbíral více vítězných míčků a postup slavil po dvou hodinách a 37 minutách, když Berdych poslal forhend mimo kurt.

Na turnaji v Montrealu dnes překvapivě skončil i wimbledonský vítěz Andy Murray. Nestačil na Ernestse Gulbise, lotyšský tenista vyhrál nad britskou dvojkou 6:4, 6:3 a ukončil po 13 zápasech Murrayho vítěznou sérii.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...