Mohl to být výsledek, na jaký by se nezapomnělo, litoval Tecl

23:38
MANCHESTER (Od zpravodaje v Anglii) - Z utkání zbývalo posledních dvacet minut, dvacet minut ke skvělému výsledku. Plzeňská parta právě slavila gól na 2:2, podruhé se soupeřem z Premier League srovnala krok. Fotbalista Stanislav Tecl křížnou střelou po zemi překonal Harta, reprezentačního brankáře Anglie. Jenže naději na body vzal drtivý finiš. "Ale k ničemu to nevedlo," povzdechl si po prohře 2:4 útočník.

Fotbalista Plzně Stanislav Tecl slaví gól do sítě Manchesteru City foto: ČTK

Věřil jste v tu chvíli, že můžete remízu udržet?
Řekli jsme si, že to půjdeme odmakat, ale bylo to náročné. Viděli jste, že kvalitou jsou jinde než my, to musíme uznat.

Ale i přesto, jak moc takový výsledek vzhledem k průběhu mrzí?
Hodně, hodně moc. Mít bod, tak by to byl výsledek, na jaký by se nezapomnělo!

Jste spokojený aspoň s výkonem?
Myslím, že jsme zahráli dobře, nechtěli jsme nastoupit odevzdaně jako na Bayernu. Měli jsme dobré šance, za bezbrankového stavu dokonce tutovku. Oni naše chyby potrestali, my jejich ne, v tom byl podle mě ten hlavní rozdíl.

Ale aspoň jedna dobrá zpráva: stále máte šanci na třetí místo a postup do Evropské ligy.
Čekalo se, že Bayern s Manchesterem jasně postoupí a my se s CSKA Moskva porveme o třetí místo. Jsem rádi, že jsme ve hře, v prosinci si to s nimi rozdáme.

2. týden: Vyhrajte dobroty pro batolata v hodnotě 3 466 Kč

Zúčastněte se volby jména roku 2024 a správně odpovězte na soutěžní otázku.