Manchester City zdolal ligového nováčka Hull 2:0

15:56aktualizováno  18:39
MANCHESTER - Fotbalisté Manchesteru City, kteří budou soupeřem Plzně v základní skupině Ligy mistrů, zdolali v 3. kole anglické ligy na domácím hřišti nováčka Premier League Hull 2:0. O první branku zápasu se postaral střídající útočník Álvaro Negredo, který dal sedmnáctý gól v posledních šestnácti ligových zápasech v Anglii a Španělsku.

Manchester City foto: Reuters

Negredo, který přišel do týmu City v létě ze Sevilly a v druhém poločase nahradil Edina Džeka, poslal v 65. minutě hlavou do branky centr Pabla Zabalety. V Premier League se osmadvacetiletý útočník trefil podruhé. Na 2:0 uzavřel skóre v poslední minutě Yaya Touré. Hull nevyhrál na hřišti City již 83 let.

První branky v sezoně se na třetí pokus dočkali fotbalisté Newcastlu, kteří díky zásahu Hatema Ben Arfy zdolali Fulham 1:0. Premiérové vítězství zaznamenal Norwich, jenž si v domácím duelu zásluhou gólu Nathana Redmonda poradil se Southamptonem rovněž 1:0.