Úterý 19. března 2024, svátek má Josef

Liverpool dostal gól přímo z rohu. I proto remizoval s týmem ze čtvrté ligy

22:45
EXETER - Tak tenhle gól si brankář Liverpoolu Adam Bogdan za rámeček nedá. V duelu 3. kola anglického FA Cupu v Exeteru jej totiž překonal domácí Lee Holmes střelou přímo z rohového kupu. I kvůli tomu Liverpool na hřišti týmu ze 4. ligy jen remizoval 2:2 a o postupujícím bude muset rozhodnout odveta.

Brankář Liverpoolu Adam Bogdan by se nejraději neviděl. foto: Reuters

Liverpool to neměl v Exeteru vůbec jednoduché. Kvůli velké spoustě zraněných a nabitému programu nastoupil v základní sestavě jen se dvěma muži A-týmu.

Od 9. minuty navíc prohrával po gólu Nicholse, a i když Sinclair vzápětí srovnal, v nastavení první půle přišel pro Liverpool šok.

Přímo z rohového kopu se totiž trefil Holmes, a i když Bogdan reklamoval, že ho přistrčil jeden z domácích hráčů, míč letící kolem jeho paží měl vyrazit.

V 73. minutě však alespoň vyrovnal Smith, a Liverpool tak svého soupeře přivítá v odvetě za dva týdny na svém stadionu.