Krejčí dvakrát skóroval, porážku s Penguins neodvrátil

20:21
PITTSBURGH - Český hokejový útočník David Krejčí vstřelil v dnešním odpoledním utkání NHL oba góly Bostonu, ale prohru svého týmu na ledě rozjetého Pittsburghu neodvrátil. Penguins porazili úřadující vítěze Stanley Cupu 5:2 a připsali si deváté vítězství za sebou.

Pittsburgh - Boston (Krejčí) foto: Reuters

Nejproduktivnější hráč loňského play off Krejčí se prosadil poprvé v 22. minutě, kdy snížil na 1:3. Znovu skóroval sekundu po polovině zápasu a opět tím pouze zredukoval náskok domácích na dva góly. Ti znovu zvýšili na rozdíl, který si vytvořili už v první třetině.

Krejčí má aktuálně na kontě 20 branek a útočí na své střelecké maximum ze sezony 2008/09, kdy zaznamenal ještě o dva góly víc.