Královna Paříže. Šarapovová si triumf na Roland Garros vychutnala

Roland Garros

18:03
PAŘÍŽ - Paříž jí leží u nohou. A Paříž jí svědčí. Za poslední tři roky hrála Maria Šarapovová pokaždé ve finále ženské dvouhry Roland Garros. Letos ruská tenistka podruhé vyhrála a triumf si náležitě vychutnala.

Maria Šarapovová si pózování s vítěznou trofejí pařížského Roland Garros v roce 2014 užívala. Na okruhu WTA získala v kariéře celkem 35 titulů. foto: Gonzalo FuentesReuters

Maria Šarapovová vyhrála podruhé tenisové French Open. Po tříhodinovém finálovém boji porazila Rumunku Simonu Halepovou 6:4, 6:7, 6:4 a získala pátý grandslamový titul. Na antukových kurtech v Paříži triumfovala.

VÍCE ČTĚTE ZDE:

Šarapovová už před dvěma lety. Sedmadvacetiletá Ruska v roce 2012 na Roland Garros zkompletovala kariérní Grand slam, loni prohrála ve finále s Američankou Serenou Williamsovou a dnes si Pohár Suzanne Lenglenové vzala zpět.