Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

Hingisová s Paesem završili na French Open týmový grandslam

US Open

20:00
PAŘÍŽ/PRAHA - Martina Hingisová a Leander Paes vyhráli na French Open smíšenou čtyřhru a po loňských triumfech na Australian Open, Wimbledonu a US Open získali čtvrtý společný titul, kterým završili týmový kariérní grandslam. Švýcarsko-indický pár dnes ve finále porazil indicko-chorvatskou dvojici Sania Mirzaová, Ivan Dodig 4:6, 6:4, 10:8.

Martina Hingisová a Leander Paes se radují z triumfu ve smíšené čtyřhře na French Open foto: ČTK/AP

Pětatřicetiletá Hingisová a o sedm let starší Paes úvodní set za 35 minut po jediném úspěšném brejku v 10. hře prohráli, ve druhém ale vzali soupeřům podání dvakrát a duel vyrovnali. V supertiebreaku pak těsný souboj dotáhli.

Hingisová svou sbírku grandslamových titulů rozšířila na dvaadvacet, ve smíšené čtyřhře se radovala popáté. Paes získal v mixu jubilejní desátý titul, celkem jich má osmnáct.

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...