Real porazil Málagu a odložil korunovaci Barcelony

23:50
MADRID - Fotbalisté Realu Madrid porazili v 36. kole španělské ligy 6:2 Málagu a odložili mistrovskou korunovaci Barcelony. Katalánský celek však může čtvrtý titul za pět let oslavit už v neděli v případě vítězství na hřišti Atlétika Madrid.

Radující se fotbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo foto: ČTK

Real za výhrou nasměroval už ve 2. minutě Raúl Albiol a po vyrovnávací brance hostujícího Roqueho Santa Cruze poslal domácí zpátky do vedení Cristiano Ronaldo. Portugalská hvězda po nepřímém kopu zaznamenala 200. gól v Bílém baletu a napravila zaváhání při předchozí neproměněné penaltě.

V té chvíli už hrála Málaga bez vyloučeného Sergia Sáncheze. Real využil přesilovou hru ještě třikrát, trefili se Mesut Özil, Karim Benzema a Luka Modrič. Ve druhém poločase navíc hosté přišli po dvou žlutých kartách také o Martina Demichelise a konečnou podobu výsledku dal v nastavení Ángel di María.

Španělská fotbalová liga - 36. kolo

Vigo - Atlético Madrid 1:3 (83. Fernández - 47. Costa, 66. Juanfran, 86. Falcao)

Real Madrid - Málaga 6:2 (2. Albiol, 26. Ronaldo, 33. Özil, 46. Benzema, 63. Modrič, 90.+1 Di María - 15. Santa Cruz, 36. Antunes)