Komplikace pro Manchester City. Favorit zaváhal s posledním

22:52
LONDÝN - Fotbalisté Manchesteru City remizovali v dohrávce 26. kola anglické ligy s posledním Sunderlandem 2:2 a v souboji o titul nečekaně klopýtli. Mají sice zápas k dobru, ale na vedoucí Liverpool ztrácejí šest bodů a na Chelsea čtyři.

Martin Demichelis (vpravo) tehdy z Manchesteru City se snaží zastavit Conora Wickhama. foto: Reuters

Manchesterský celek přitom bleskově udeřil, už v druhé minutě skóroval po Agüerově kolmé přihrávce Fernandinho, jenže v 73. minutě Wickham vyrovnal a krátce nato dokonce poslal hosty do vedení.

Anglická fotbalová liga - 26. kolo

Everton - Crystal Palace 2:3 (61. Naismith, 86. Mirallas - 23. Puncheon, 49. Dann, 73. Jerome)

Manchester City - Sunderland 2:2 (2. Fernandinho, 88. Nasri - 73. a 83. Wickham).

Zaskočený favorit už dokázal jen vyrovnat, v 88. minutě se o to postaral Nasri. Sunderland si po pěti porážkách připsal bod, na nesestupové 17. místo jich nicméně ztrácí ještě šest.

Ani Everton, který se mohl posunout na čtvrtou pozici před Arsenal, doma neuspěl. S Crystalem Palace prohrál 2:3, jeho sedmizápasová vítězná série se uzavřela a čtyři kola před koncem soutěže zůstal bod za postupovými příčkami do Ligy mistrů.