Ronaldo nedohrál kvůli svalovém zranění. Není to vážné, ujišťuje

12:14
MADRID - Kanonýr Realu Madrid Cristiano Ronaldo odstoupil ze sobotního zápasu španělské ligy v Almeríi kvůli svalovému zranění, které však podle něj není vážné. Portugalský fotbalista rozjel už ve třetí minutě kanonádu Bílého baletu, který zvítězil na hřišti nováčka 5:0. Ze hřiště odešel v 54. minutě.

Zraněný fotbalista Cristiano Ronaldo odchází ze hřiště foto: Reuters

"Bylo to z preventivních důvodů. Nic zvláštního. V prvním poločase jsem dostal ránu a sval trochu ztuhnul," řekl po utkání Ronaldo, jenž se ve 14 kolech španělské ligy trefil sedmnáctkrát a vládne tabulce střelců. Podle kouče Carla Ancelottiho by měl být Ronaldo brzy v pořádku. "Myslím, že to není vážné, protože ho to nebolelo. Uvidíme zítra po vyšetření," uvedl italský trenér, jehož tým hraje ve středu v Lize mistrů s Galatasarayem Istanbul.

Ronaldo dal už 164. gól za Real ve španělské lize a vyrovnal se na čtvrtém místě klubové historie Mexičanovi Hugovi Sánchezovi. Před osmadvacetiletým Portugalcem jsou jen Raúl (228), Alfredo Di Stéfano (216) a Carlos Santillana (186).

Šárka Hamrusová: Díky laktační poradkyni jsem si přestala myslet, že je chyba ve mně

Šárka chtěla kojit. Chvíli to ale vypadalo, že se jí to nepodaří. Díky správně zvolené laktační poradkyni nakonec dosáhla úspěchu. Poslechněte si...