Zpět na OH 2016
Zpět na OH 2016
Program českých sportovců | ||||
---|---|---|---|---|
6.8. | 13:30 | střelba vzduchová puška 10 m ženy | Adéla Bruns, Nikola Mazurová | |
6.8. | 13:30 | veslování skif muži | Ondřej Synek | |
6.8. | 14:30 | silniční cyklistika individuální závod muži | Jan Bárta, Leopold König, Zdeněk Štybar, Petr Vakoč | |
6.8. | 14:30 | veslování skif ženy | Miroslava Topinková Knapková | |
6.8. | 15:00 | judo do 60 kg muži | Pavel Petřikov | |
6.8. | 15:30 | veslování dvojka bez kormidelníka muži | Lukáš Helešic, Jakub Podrazil | |
6.8. | 15:45 | tenis dvouhra ženy | Barbora Strýcová, Lucie Šafářová | |
6.8. | 15:45 | tenis čtyřhra muži | Lukáš Rosol, Radek Štěpánek | |
6.8. | 16:00 | veslování dvojskif ženy | Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová | |
6.8. | 16:15 | stolní tenis dvouhra ženy | Hana Matelová, Iveta Vacenovská | |
6.8. | 17:00 | veslování čtyřka bez kormidelníka lehké váhy muži | Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Ondřej Vetešník, Miroslav Vraštil | |
6.8. | 18:00 | plavání 400 m polohový závod muži | Pavel Janeček | |
6.8. | 18:27 | plavání 100 m motýlek ženy | Lucie Svěcená | |
6.8. | 18:48 | plavání 400 m volný způsob muži | Jan Micka | |
6.8. | 19:18 | plavání 400 m polohový závod ženy | Barbora Závadová | |
6.8. | 20:30 | plážový volejbal základní skupiny ženy | Barbora Hermannová, Markéta Sluková | |
6.8. | 21:00 | stolní tenis dvouhra muži | Lubomír Jančařík, Dmitrij Prokopcov | |
6.8. | 23:30 | sportovní gymnastika víceboj jednotlivci muži | David Jessen | |
7.8. | 1:30 | stolní tenis dvouhra ženy | Iveta Vacenovská | |
7.8. | 14:30 | střelba trap muži | David Kostelecký | |
7.8. | 15:00 | šerm fleret, jednotlivci muži | Alexander Choupenitch | |
7.8. | 15:45 | tenis dvouhra muži | Lukáš Rosol | |
7.8. | 15:45 | tenis dvouhra ženy | Lucie Hradecká, Petra Kvitová | |
7.8. | 15:45 | tenis čtyřhra ženy | Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká, Lucie Šafářová, Barbora Strýcová | |
7.8. | 17:30 | vodní slalom C1 muži | Vítězslav Gebas | |
7.8. | 18:00 | plavání 100 m znak ženy | Simona Baumrtová | |
7.8. | 18:28 | vodní slalom K1 muži | Jiří Prskavec | |
7.8. | 18:52 | plavání 100 m prsa ženy | Martina Moravčíková | |
7.8. | 19:30 | vodní slalom C1 muži | Vítězslav Gebas | |
7.8. | 20:28 | vodní slalom K1 muži | Jiří Prskavec | |
8.8. | 14:00 | střelba vzduchová puška 10 m muži | Filip Nepejchal | |
8.8. | 14:30 | střelba trap muži | David Kostelecký | |
8.8. | 15:00 | judo do 73 kg muži | Jaromír Ježek | |
8.8. | 15:40 | veslování dvojskif ženy | Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová | |
8.8. | 15:45 | tenis dvouhra ženy | Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Barbora Strýcová | |
8.8. | 16:00 | veslování čtyřka bez kormidelníka lehké váhy muži | Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Ondřej Vetešník, Miroslav Vraštil | |
8.8. | 17:30 | vodní slalom C2 muži | Jonáš Kašpar, Marek Šindler | |
8.8. | 18:00 | plavání 200 m volný způsob ženy | Barbora Seemanová | |
8.8. | 18:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
8.8. | 18:05 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
8.8. | 18:10 | vodní slalom K1 ženy | Kateřina Kudějová | |
8.8. | 18:20 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
8.8. | 18:50 | plavání 200 m polohový závod ženy | Simona Baumrtová, Barbora Závadová | |
8.8. | 19:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
8.8. | 19:20 | vodní slalom C2 muži | Jonáš Kašpar, Marek Šindler | |
8.8. | 19:30 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
8.8. | 19:45 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
8.8. | 20:00 | vodní slalom K1 ženy | Kateřina Kudějová | |
8.8. | 20:00 | střelba trap muži | David Kostelecký | |
8.8. | 20:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
9.8. | 2:00 | plážový volejbal základní skupiny ženy | Barbora Hermannová, Markéta Sluková | |
9.8. | 13:30 | veslování skif muži | Ondřej Synek | |
9.8. | 14:00 | šerm kord, jednotlivci muži | Jiří Beran | |
9.8. | 14:10 | veslování skif ženy | Miroslava Topinková Knapková | |
9.8. | 14:50 | veslování dvojka bez kormidelníka muži | Lukáš Helešic, Jakub Podrazil | |
9.8. | 15:10 | veslování dvojskif ženy | Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová | |
9.8. | 15:45 | tenis dvouhra ženy | Petra Kvitová | |
9.8. | 15:45 | tenis čtyřhra ženy | Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká, Lucie Šafářová, Barbora Strýcová | |
9.8. | 15:50 | veslování čtyřka bez kormidelníka lehké váhy muži | ČR: Kopáč, J. Vetešník, O. Vetešník, Vraštil | |
9.8. | 18:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
9.8. | 18:05 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
9.8. | 18:20 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
9.8. | 18:30 | vodní slalom C1 muži | Vítězslav Gebas | |
9.8. | 19:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
9.8. | 19:30 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
9.8. | 19:45 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
9.8. | 20:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
9.8. | 20:16 | vodní slalom C1 muži | Vítězslav Gebas | |
10.8. | 15:00 | silniční cyklistika časovka muži | Jan Bárta, Leopold König | |
10.8. | 15:45 | tenis čtyřhra ženy | Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová | |
10.8. | 18:00 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
10.8. | 18:05 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
10.8. | 18:20 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
10.8. | 18:30 | vodní slalom K1 muži | Jiří Prskavec | |
10.8. | 18:48 | plavání 200 m prsa ženy | Martina Moravčíková | |
10.8. | 19:30 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
10.8. | 19:45 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
10.8. | 20:15 | vodní slalom K1 muži | Jiří Prskavec | |
10.8. | 23:00 | tenis smíšená čtyřhra open | Lucie Hradecká, Radek Štěpánek | |
11.8. | 3:00 | plážový volejbal základní skupiny ženy | Barbora Hermannová, Markéta Sluková | |
11.8. | 14:00 | střelba puška 50 m - tři polohy ženy | Adéla Bruns, Nikola Mazurová | |
11.8. | 15:00 | judo do 100 kg muži | Lukáš Krpálek | |
11.8. | 15:00 | judo do 100 kg muži | Lukáš Krpálek | |
11.8. | 16:00 | tenis dvouhra ženy | Petra Kvitová | |
11.8. | 17:00 | střelba puška 50 m - tři polohy ženy | Adéla Bruns | |
11.8. | 17:00 | tenis čtyřhra ženy | Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká, Lucie Šafářová, Barbora Strýcová | |
11.8. | 17:30 | vodní slalom C2 muži | Jonáš Kašpar, Marek Šindler | |
11.8. | 17:40 | veslování dvojka bez kormidelníka muži | Lukáš Helešic, Jakub Podrazil | |
11.8. | 17:50 | veslování dvojskif ženy | Lenka Antošová, Kristýna Fleissnerová | |
11.8. | 18:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
11.8. | 18:10 | veslování čtyřka bez kormidelníka lehké váhy muži | Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Ondřej Vetešník, Miroslav Vraštil | |
11.8. | 18:15 | vodní slalom K1 ženy | Kateřina Kudějová | |
11.8. | 19:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
11.8. | 19:15 | vodní slalom C2 muži | Jonáš Kašpar, Marek Šindler | |
11.8. | 19:48 | plavání 200 m znak ženy | Simona Baumrtová | |
11.8. | 20:00 | vodní slalom K1 ženy | Kateřina Kudějová | |
11.8. | 20:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
11.8. | 20:30 | judo do 100 kg muži | Lukáš Krpálek | |
11.8. | 21:00 | tenis smíšená čtyřhra open | Lucie Hradecká, Radek Štěpánek | |
11.8. | 22:20 | judo do 100 kg muži | Lukáš Krpálek | |
12.8. | 0:30 | badminton dvouhra muži | Petr Koukal | |
12.8. | 4:59 | plážový volejbal opravy ženy | Barbora Hermannová, Markéta Sluková | |
12.8. | 13:00 | badminton dvouhra ženy | Kristína Gavnholt | |
12.8. | 14:00 | střelba puška 50 m - vleže muži | Filip Nepejchal | |
12.8. | 14:00 | střelba skeet ženy | Libuše Jahodová | |
12.8. | 14:35 | atletika sedmiboj ženy | Kateřina Cachová, Eliška Klučinová | |
12.8. | 14:50 | veslování skif muži | Ondřej Synek | |
12.8. | 15:00 | veslování skif ženy | Miroslava Topinková Knapková | |
12.8. | 15:45 | tenis dvouhra muži | Petra Kvitová | |
12.8. | 15:50 | atletika sedmiboj ženy | Kateřina Cachová, Eliška Klučinová | |
12.8. | 16:00 | tenis dvouhra ženy | Petra Kvitová | |
12.8. | 16:00 | tenis čtyřhra ženy | Lucie Šafářová, Barbora Strýcová | |
12.8. | 17:00 | tenis smíšená čtyřhra open | Lucie Hradecká, Radek Štěpánek | |
12.8. | 18:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
12.8. | 18:05 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
12.8. | 18:20 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
12.8. | 18:24 | plavání 1500 m volný způsob muži | Jan Micka | |
12.8. | 19:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
12.8. | 19:30 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
12.8. | 19:45 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
12.8. | 19:51 | plavání 4 x 100 m polohový z. ženy | Simona Baumrtová, Martina Moravčíková, Barbora Seemanová, Lucie Svěcená | |
12.8. | 20:05 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
12.8. | 21:14 | dráhová cyklistika sprint muži | Pavel Kelemen | |
13.8. | 1:35 | atletika sedmiboj ženy | Kateřina Cachová, Eliška Klučinová | |
13.8. | 1:40 | atletika kladivo ženy | Kateřina Šafránková | |
13.8. | 2:05 | atletika 400 m muži | Pavel Maslák | |
13.8. | 2:20 | atletika dálka muži | Radek Juška | |
13.8. | 3:05 | atletika sedmiboj ženy | Kateřina Cachová, Eliška Klučinová | |
13.8. | 13:00 | badminton dvouhra muži | Petr Koukal | |
13.8. | 13:00 | badminton dvouhra ženy | Kristína Gavnholt | |
13.8. | 15:00 | veslování skif muži | Ondřej Synek | |
13.8. | 15:20 | veslování skif ženy | Miroslava Topinková Knapková | |
13.8. | 16:45 | atletika sedmiboj ženy | Kateřina Cachová, Eliška Klučinová | |
13.8. | 17:00 | tenis dvouhra ženy | Petra Kvitová | |
13.8. | 17:00 | tenis čtyřhra ženy | Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká, Lucie Šafářová, Barbora Strýcová | |
13.8. | 18:00 | jachting RS:X (windurfing) muži | Karel Lavický | |
13.8. | 18:05 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
13.8. | 18:20 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
13.8. | 19:30 | jachting Laser muži | Viktor Teplý | |
13.8. | 19:45 | jachting Laser Radial ženy | Veronika Kozelská Fenclová | |
13.8. | 21:00 | tenis smíšená čtyřhra open | Lucie Hradecká, Radek Štěpánek | |
14.8. | 1:00 | atletika sedmiboj ženy | Kateřina Cachová, Eliška Klučinová | |
14.8. | 1:20 | atletika tyč muži | Michal Balner, Jan Kudlička | |
14.8. | 1:30 | atletika 400 m muži | Pavel Maslák | |
14.8. | 2:15 | atletika sedmiboj ženy | Kateřina Cachová, Eliška Klučinová | |
14.8. | 3:53 | atletika sedmiboj ženy | Kateřina Cachová, Eliška Klučinová | |
14.8. | 14:00 | střelba puška 50 m - tři polohy muži | Filip Nepejchal | |
14.8. | 14:30 | atletika maraton ženy | Eva Vrabcová-Nývltová | |
14.8. | 16:00 | synchronizované plavání dvojice ženy | Soňa Bernardová, Alžběta Dufková | |
14.8. | 17:00 | tenis smíšená čtyřhra open | Lucie Hradecká, Radek Štěpánek | |
15.8. | 1:30 | atletika výška muži | Jaroslav Bába | |
15.8. | 14:00 | plavání 10 km maraton ženy | Jana Pechanová | |
15.8. | 14:08 | rychlostní kanoistika C1 1000 m muži | Martin Fuksa | |
15.8. | 15:14 | rychlostní kanoistika K1 1000 m muži | Josef Dostál | |
15.8. | 15:38 | rychlostní kanoistika C1 1000 m muži | Martin Fuksa | |
15.8. | 16:00 | synchronizované plavání dvojice ženy | Soňa Bernardová, Alžběta Dufková | |
15.8. | 16:22 | rychlostní kanoistika K1 1000 m muži | Josef Dostál | |
16.8. | 1:35 | atletika tyč muži | Jan Kudlička, Michal Balner | |
16.8. | 1:40 | atletika 110 m př. muži | Petr Svoboda | |
16.8. | 2:30 | atletika 400 m př. ženy | Zuzana Hejnová, Denisa Rosolová | |
16.8. | 14:08 | rychlostní kanoistika C1 1000 m muži | Martin Fuksa | |
16.8. | 14:45 | atletika tyč ženy | Jiřina Ptáčníková, Romana Maláčová | |
16.8. | 15:12 | rychlostní kanoistika K1 1000 m muži | Josef Dostál | |
16.8. | 15:18 | dráhová cyklistika keirin muži | Pavel Kelemen | |
16.8. | 15:30 | atletika 1500 m muži | Jakub Holuša | |
16.8. | 16:25 | dráhová cyklistika keirin muži | Pavel Kelemen | |
17.8. | 0:00 | vzpírání nad 105 kg muži | Jiří Orság | |
17.8. | 1:30 | atletika výška muži | Jaroslav Bába | |
17.8. | 1:40 | atletika 110 m př. muži | Petr Svoboda | |
17.8. | 2:10 | atletika 400 m př. ženy | Zuzana Hejnová, Denisa Rosolová | |
17.8. | 2:50 | atletika oštěp ženy | Barbora Špotáková | |
17.8. | 12:30 | golf individuální hra ženy | Klára Spilková | |
17.8. | 14:00 | rychlostní kanoistika K2 1000 m muži | Daniel Havel, Jan Štěrba | |
17.8. | 14:30 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
17.8. | 14:30 | rychlostní kanoistika C1 200 m muži | Martin Fuksa | |
17.8. | 15:26 | rychlostní kanoistika K2 1000 m muži | Daniel Havel, Jan Štěrba | |
17.8. | 15:35 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
17.8. | 15:42 | rychlostní kanoistika C1 200 m muži | Martin Fuksa | |
17.8. | 16:05 | atletika kladivo muži | Lukáš Melich | |
17.8. | 17:15 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
17.8. | 22:45 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
18.8. | 1:30 | atletika oštěp muži | Jakub Vadlejch | |
18.8. | 2:20 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
18.8. | 2:55 | atletika oštěp muži | Vítězslav Veselý, Petr Frydrych | |
18.8. | 12:30 | golf individuální hra ženy | Klára Spilková | |
18.8. | 14:00 | rychlostní kanoistika K2 1000 m muži | Daniel Havel, Jan Štěrba | |
18.8. | 14:16 | rychlostní kanoistika C1 200 m muži | Martin Fuksa | |
18.8. | 14:30 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
18.8. | 14:55 | atletika koule muži | Tomáš Staněk | |
18.8. | 15:00 | atletika výška ženy | Michaela Hrubá | |
18.8. | 15:00 | moderní pětiboj individuální závod ženy | Barbora Kodedová | |
18.8. | 15:00 | zápas volný styl do 63 kg ženy | Adéla Hanzlíčková | |
18.8. | 15:25 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
18.8. | 16:40 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
18.8. | 18:25 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
18.8. | 19:30 | moderní pětiboj individuální závod muži | Jan Kuf, David Svoboda | |
18.8. | 23:35 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
19.8. | 1:45 | atletika 1500 m muži | Jakub Holuša | |
19.8. | 2:10 | atletika oštěp ženy | Barbora Špotáková | |
19.8. | 2:45 | atletika desetiboj muži | Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora | |
19.8. | 3:15 | atletika 400 m př. ženy | Zuzana Hejnová | |
19.8. | 12:30 | golf individuální hra ženy | Klára Spilková | |
19.8. | 13:00 | atletika chůze 50 km muži | Lukáš Gdula | |
19.8. | 14:07 | rychlostní kanoistika K1 200 m muži | Filip Šváb | |
19.8. | 14:29 | rychlostní kanoistika C2 1000 m muži | Filip Dvořák, Jaroslav Radoň | |
19.8. | 15:21 | rychlostní kanoistika C2 1000 m muži | Filip Dvořák, Jaroslav Radoň | |
19.8. | 15:59 | rychlostní kanoistika K4 1000 m muži | Josef Dostál, Daniel Havel, Jan Štěrba, Lukáš Trefil | |
19.8. | 17:00 | moderní pětiboj individuální závod ženy | Barbora Kodedová | |
19.8. | 19:00 | moderní pětiboj individuální závod ženy | Barbora Kodedová | |
19.8. | 19:30 | atletika chůze 20 km ženy | Anežka Drahotová | |
19.8. | 20:30 | moderní pětiboj individuální závod ženy | Barbora Kodedová | |
19.8. | 23:00 | moderní pětiboj individuální závod ženy | Barbora Kodedová | |
20.8. | 12:00 | golf individuální hra ženy | Klára Spilková | |
20.8. | 14:22 | rychlostní kanoistika C2 1000 m muži | Filip Dvořák, Jaroslav Radoň | |
20.8. | 15:12 | rychlostní kanoistika K4 1000 m muži | Josef Dostál, Daniel Havel, Jan Štěrba, Lukáš Trefil | |
20.8. | 16:00 | triatlon individuální závod ženy | Vendula Frintová | |
20.8. | 17:00 | moderní pětiboj individuální závod muži | Jan Kuf, David Svoboda | |
20.8. | 17:30 | horská kola cross country ženy | Kateřina Nash | |
20.8. | 19:00 | moderní pětiboj individuální závod muži | Jan Kuf, David Svoboda | |
20.8. | 20:30 | moderní pětiboj individuální závod muži | Jan Kuf, David Svoboda | |
20.8. | 23:00 | moderní pětiboj individuální závod muži | Jan Kuf, David Svoboda | |
21.8. | 1:55 | atletika oštěp muži | Vítězslav Veselý, Jakub Vadlejch, Petr Frydrych | |
21.8. | 17:30 | horská kola cross country muži | Ondřej Cink, Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl |