Diskuze

Kúdela nechápal svoje vyloučení proti Spartě

Liberecký stoper Ondřej Kúdela kroutil hlavou nad tím, za co dostal v 54. minutě ligovému duelu se Spartou druhou žlutou kartu a po vyloučení musel ze hřiště. Domácí fotbalista se dušoval, že rozhodčímu Miroslavu Zelinkovi nic neřekl a jen k němu přiběhl.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

14. 8. 2017 15:10

ONO JE TO TAK.Když do někoho kopne sparťan,je to ,,tvrdá" hra.Když je to naopak, je to obrovský faul.Za stavu 1:1,měl rozhodčí odpískat penaltu ve prospěch Sparty. Nejlépe v 90. minutě.Potom by byl chválen.Pravidla jsou jedna věc,ale sparťanská hra je věc druhá.Vizte mnoho jiných zápasů a jejich hodnocení.