Diskuze

Šilhavý: Musím si to s kluky vyříkat. Všichni slávisté se ale teď musí radovat

To, co musel na lavičce prožívat v posledních minutách zápasu, mu asi málokdo záviděl. Jaroslav Šilhavý, trenér fotbalové Slavie, trnul, když sledoval, jak do vápna jeho týmu létá jeden centr za druhým a gól visí ve vzduchu. Nakonec ale nepadl a hosté v běloruském Borisově udrželi těsnou porážku 1:2, která jim stačila na postup do play-off o Ligu mistrů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

O. Schejbal

3. 8. 2017 0:34

Jo měli to sešívaní těžké, hráli v devíti. Jugas kopal spíše za Bate, ten měl být střídán po dvaceti minutách a Van "Buran" se před balónem schovával. Konečně ale ve třetím zápase gól ze hry a regulérní, ne jako proti Teplicím z vymyšlené penalty. Snad letos nebudou sudí Slavii napískávat penalty, jako několik sezón Plzni.