Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Diskuze

Šafářová končí si finále v Nottinghamu nezahraje. Prohrála s Chorvatkou Vekičovou

Lucie Šafářová na trávě v Nottinghamu na své druhé letošní finále nedosáhla. Třicetiletá Češka podlehla v dnešní tříhodinové semifinálové bitvě 6:7, 6:3, 6:7 o deset let mladší Chorvatce Donně Vekičové.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MC

M. Cajthaml

18. 6. 2017 19:10

Nesmirne me potesila Dona Vekic. Nejen ze skoro srovnala zapas na esa, 6-9, ale vitezi i nad favoritkou stretnuti domaci Johanou Konta. Rozhodujici set stav 5-5, zacala Konta svoji treti dvojchybou v utkani a jakoby ji to zbrzdilo. O servis prisla a souperka po 2 hodinach a 32 minutach dopodavala. Ne nadarmo tvrdim, ze ma Konta servis slaby a komicky. Gratuluji vitezce!

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

18. 6. 2017 18:19

Přeci jen Dona Vekic po lehce ztraceném prvém setu dramatizuje zápas. A to má na svém kontě už 8 dvojchyb a jen 3 esa. Její soupeřka Konta má 2 dvojchyby a 6 es. TB v setu dva však nezvládla. Téměř se ani hrát nemusel Dona vedla 6-5 a na returnu 40-15, přesto hru nezískala. Naštěstí byl ten TB pro ní úspěšný.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

18. 6. 2017 16:23

Ani druhý TB nezískal v Hertegenbosch Karlovic a vítězem je Gilles Muller z Lucemburska. Oba v druhém TB dobře zaregistrovali a byl stav 4-4. 9. bod servisem nezískal Karlovic, naopak páska pomohla soupeři. Potom už si své 2 hry vzít nenechal, esem utkání zakončil. V Birminghamu se v závěrečném kole kvaldy Smitkova s Vondrousovou utkaji a na Mallorce bude přeci jen Martincová čelit Cepede z Paraguaye. Poslední finálové utkání dnešního dne Konta- Vekic by mělo začít od 16.30

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

18. 6. 2017 15:42

4 dvojchyby, 29 es a vyuzity treti mecbol. To je bilance vitezneho Francouze. Ne nadarmo je 16. na svete a tretim Francouzem v zebricku ATP. Zatim jsou tam srovnani takto Tsonga, Monfils, Pouille. V Hertegenbosch ziskal uvodni set v TB Lucemburcan Muller. Pri stavu 5-5 sebral bekhendovym prohozem Karlovicovi bod na returnu a pote svuj servis udrzel. Na Mallorce Cepede stav setu srovnala uplne stejnym vysledkem 7-5 jako ziskala souperka set prvni, v Birminghamu uz Vondrousova ziskala prvni set 6-4.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

18. 6. 2017 15:19

Set rozhodujici! Pouille si hycka brejk, zaznamenal jiz 23 es, potvrzuje zkratka predpoklady dobreho travare. Vzdyt loni kracel hrde Wimbledonem. Vyradil Del Potra, az skoncil ve CF ve trech setech na Berdychovi.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

18. 6. 2017 14:26

Stuttgartske finale Lopez- Pouille zaclo drive nez bylo puvodne planovane a jiz se hrá druhy set. Prvni Francouz 6-4 ztratil, ve druhem odvratil brejkboly a jeste zije. Vede 3-2, podavat bude premozitel Berdycha Spanel Lopez. Zatim ma jen 5 es na svem konte, Pouille jiz 11.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

18. 6. 2017 14:34

Stav na esa 8-16 z pohledu Lopeze a nyni bude podavat, aby jeste zustal ve druhem setu 4-5.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

18. 6. 2017 13:29

Prvni dnesni finale konci. Uspesnejsi Kontaveit. Celkem hladce i bez ztraty setu. Svoji stoupajici formu dokazala vyuzit k zisku prvniho sveho titulu na okruhu WTA. V Bielu proti Markete Vondrousove to jeste nastesti nevyslo.

0 0
možnosti
MC

M. Cajthaml

17. 6. 2017 21:41

Ostatni tenisova finale nas zitra cekaji: Stuttgart- Feliciano Lopez- Lucas Pouille. Hertegenbosch- Ivo Karlovic- Gilles Muller. Na okruhu WTA, tedy zenske casti, jiz toto z Nottinghamu inzerovane doplni z Hertegenbosh duel dvou mladych nadeji Kontaveit z Estonska a Rusky Vikhlyantseve. Jeste se slusi dodat avizovane zacatky. Dle poradi napsaneho- 15 hod, 14.30, zeny 12 hod a z Nottinghamu 16 hod. Dnes zacla i kvalifikace na turnaje pro pristi tyden. Cesti zastupci se predstavili v Birminghamu. Vsechny tri holky vyhraly shodne 2-0 a tak se jich bude dalsi cast tykat. Vondrousova, Smitkova i Krejsova.